Harmony Towers

Harmony Towers Bursa'da Eroğlu Gayrimenkul tarafından 42 bin 663 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Harmony Towers

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Harmony Towers Bursa’da yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Harmony Towers projesi 6 katlı teras evlerden meydana geliyor. 28 katlı 2 kuleden oluşan Harmony Towers satılık daire büyüklükleri de 54 metrekare ile 259 metrekare arasında değişiyor. Toplam 42 bin 663 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Harmony Towers projesinde 323 adet konut yer alıyor. Dairelerin tavan yüksekliği ise 2.70 metrekare olup, panel radyatörler ile ısınma sistemi imkanı sağlıyor. Harmony Towers projesinde C40 beton kullanılıyor.

Harmony Towers özellikleri
1. Spor salonu
2. Açık yüzme havuzu ile çocuk havuzu
3. Havuz çevresinde Kafeterya
4. Havuzlara bağlı filtrasyon tesisatı, dinlenme /güneşlenme terasları ile kadın/erkek soyunma odaları, wc/duş
5. Çok işlevli spor sahası
5. Site içinde Çocuk kulübü ve Çocuk Oyun Alanı
6. Site Yönetimi ve Servis Şirketi için site içinde ofis alanı
7. Engelli ve çocuk arabası geçişleri
8. Sosyal Tesis tuvaletinde ” bebek alt değiştirme” ünitesi

Harmony Towers fiyatları ve Harmony Towers ödeme planı ile ilgili detaylı bilgiler Harmony Towers satış ofisi tarafından veriliyor. Merkezi bir noktada yer alan Harmony Towers birçok eğitim ve sağlık kurumuna yakın mesafede inşa ediliyor.<
 
Harmony Towers yakın konum okullar: Can Aydın İlköğretim Okulu, Cavit Çağlar İlköğretim Okulu, Odunluk İlköğretim Okulu, Vardar Anaokulu, M.K Çoşkunöz Anadolu Teknik Lisesi, Hüseyin Özdilek Anadolu Teknik Lisesi, Nilüfer Fatih Lisesi, Özel Final Okulları, Özel Çakır İlköğretim Okulu, Özel Tunçsiper Okulları, İlkbahar Okulları, Melike Pınar Okulları, Bahçeşehir Koleji, Yiğit Alp Anaokulu, Sevgi Bahçem Anaokulu, Beşevler Anaokulu, Uludağ Üniversitesi.

Harmony Towers yakın konum hastaneler: 200 m uzaklıkta yer alan Özel Jimer Hastanesi, 1000 metre uzaklıkta Özel Acıbadem Hastanesi ve 1400 m uzaklıkta da Çekirge Devlet Hastanesi bulunuyor.

Harmony Towers nerede?
Harmony Towers Bursa Nilüfer’de Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor.

Harmony Towers adres bilgileri: Odunluk Mah. Akpınar Cad. No:7 D:62 Nilüfer / Bursa

Harmony Towers iletişim bilgileri
0224 453 55 40
www.harmonytowers.com

Proje Bilgisi: Harmony Towers