Harmony Towers

Harmony Towers Eroğlu Gayrimenkul projesi olup Bursa'da hayata geçiriliyor

Harmony Towers

Harmony Towers projesi Eroğlu Gayrimenkul tarafından Bursa'da inşa ediliyor. Harmony Towers 42 bin 663 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Harmony Towers 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Harmony Towers satılık daire büyüklükleri 54 metrekare ile 259 metrekare arasında değişiyor. Toplam 323 adet dairenin yer aldığı Harmony Towers dairelerinin kat yüksekliği 2.70 metre olarak tasarlanıyor. Harmony Towers 28 katlı 2 bloktan oluşuyor.

Harmony Towers özellikleri
-Spor salonu,
-Yüzme havuzu,
-Kafe,
-Dinlenme alanları,
-Güneşlenme terası,
-Soyunma odası,
-Spor sahası,
-Çocuk kulübü,
-Çocuk oyun alanları.

Harmony Towers fiyatları ve ödeme planlarıyla ilgili olarak tüm detayları Harmony Tower satış ofisi tarafından veriliyor. Harmony Towers projesinde son durum detaylarını ve satış bilgilerini de haberlerimizden takip edebilirsiniz.

Harmony Towers nerede?
Harmony Towers Bursa Nilüfer'de Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor.

Harmony Towers yol tarifi:
Harmony Towers, İzmir-İstanbul Otoyolu'nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi'nin arkasında, Eroğlu tarafından inşa edilen Bauhaus'un yanında, gelişen Bursa'nın Nilüfer Bölgesi'nde yükselmekte. Harmony Towers, Bursaray Nilüfer İstasyonu'na 500 metre uzaklıkta. Bursa'nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Proje bu lokasyonuyla, Bursa'nın en uç noktasına bile çok yakın.

Harmony Towers adres bilgileri: Odunluk Mah. Akpınar Cad. No:7 D:62 Nilüfer / Bursa

Harmony Towers iletişim bilgileri
0224 453 55 40
www.harmonytowers.com

Proje Bilgisi: Harmony Towers