Hatay Arsuz Kiralık Daire

Hatay Arsuz Kiralık Daire fiyatları yıllık olarak anılıyor ve Hatay Arsuz Kiralık Daire fiyatlarının ortalaması aylık 1.000 TL'ye tekabül ediyor

Hatay Arsuz Kiralık Daire

Hatay Arsuz Kiralık Daire fiyatlarına değinmeden önce bölge hakkında birtakım bilgiler paylaşalım. Hatay; Türkiye’nin en kalabalık 13. Şehri. Hatay'ın doğusunda ve güneyinde Suriye, batısında Akdeniz, kuzeybatısında Adana, kuzeyinde Osmaniye ve kuzeydoğusunda Gaziantep yer alıyor.

Hatay 5.403 kilometrekare yüzölçüme sahip olup, son nüfus sayımlarında 1.503.066 kişiyi sınırları içerisinde barındırıyor. Hatay ilinde 15 tane ilçe vardır. Merkez ilçe Antakya'dır.

Hatay Konut Projeleri!

1.Diamond City

Hatay Arsuz Kiralık Daire


Yurtaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Diamond City 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Diamond City 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2 daire tiplerinden meydana geliyor. Diamond City projesinde daire büyüklükleri 101 metrekare ile 345 metrekare arasında değişiyor. 182 adet dairenin yer aldığı Diamond City projesinin 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Diamond City çevre yoluna 150 metre, Antakya Devlet Hastanesi'ne 600 metre, adliye binasına 500 metre, Prime Mall'a ise 1 kilometre mesafede yer alıyor. 6 blok şeklinde yükselen Diamond City satılık daire sahiplerine fitness merkezi, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, SPA, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kreş, çocuk oyun alanları, sauna ve market gibi hizmetler sunuyor.

2.Uysal Residence

Hatay Arsuz Kiralık Daire


Uysal İnşaat ile Sayek Grup ortaklığında inşa edilen Uysal Residence 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Toplam 2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Uysal Residence 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Uysal Residence toplam 70 daireden oluşuyor. 14 katlı tek bloktan meydana gelen Uysal Residence projesinde her katta 5 adet daireye yer veriliyor. Uysal Residence satılık daire sahiplerine kapalı otopark, güvenlik, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları gibi hizmet sunuyor. Uysal Residence projesinden ev sahibi olanlara lobi hizmeti ve merkezi klima imkanı sağlanıyor.

3.AHM Port City

Hatay Arsuz Kiralık Daire


AHM Port City satılık daire büyüklükleri 73 metrekare ile 306 metrekare arasında değişiyor. AHM Port City projesinde 480 adet daire yer alıyor. AHM İnşaat tarafından hayata geçirilen AHM Port City 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. AHM Port City teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. 60 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan AHM Port City Hatay Havalimanı'na araçla 9 dakikalık uzaklıkta konumlandırılıyor. AHM Port City satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor alanları, kreş, kuaför, güvenlik, sauna, SPA, merkezi uydu sistemi gibi imkanlar sunuyor.

4.Altın Vadi Residence

Hatay Arsuz Kiralık Daire


Canpolat İnşaat tarafından hayata geçirilen Altın Vadi Residence 420 adet daireden meydana geliyor. Altın Vadi Residence büyüklükleri 85 metrekare ile 323 metrekare arasında değişen dairelerden oluşuyor. Altın Vadi Residence 2+1, 3+1, 5+2, 6+2 ve 4+2 daire tiplerine yer veriyor. Altın Vadi Residence 22 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 25 katlı 3 blok şeklinde tasarlanan Altın vadi Residence konut sahiplerine resepsiyon, spor alanları, Türk hamamı, sauna, güvenlik, otopark gibi hizmetler sunuyor.

Hatay Arsuz Kiralık Daire!
Hatay Arsuz Kiralık Daire fiyatları, dairenin şerefiyesi ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Hatay Arsuz Kiralık dairelerin ücretleri yıllık olarak alınıyor. Hatay Arsuz kiralık daire fiyatları ortalama aylık 1.000 TL’ye tekabül ediyor.