Hayat Park İstanbul fiyatları

Hayat Park İstanbul projesi ortak bir çalışma ile İstanbul Avrupa yakası Halkalı bölgesinde hayat buluyor

Hayat Park İstanbul fiyatları

Hayat Park İstanbul projesi ortak bir çalışma ile İstanbul Avrupa yakası Halkalı bölgesinde hayat buluyor ve sizin için yükselmeye başlıyor. Yapımcı firma ortak inşa çalışması Alkan İnşaat, Bayrak İnşaat ve Atamer İnşaat güçlerinin birleşmesinden doğmaktadır. Projede daire sayısı 114 olarak belirlenmiştir. Toplam büyüklükteki arsa 4.000 m2 üzerine inşa edilmektedir. Dairelerin büyüklükleri 95 m2 ve 141 m2 olacak şekilde inşa edilmiş olup, 2+1 ve 3+1 oda seçenekleri mevcuttur.

Hayat Park İstanbul özellikleri
Projede kullanılan malzemeler kaliteli ve işçilik profesyonel bir çalışmanın ürünü olup, size sunulmaktadır. Projenin kapsamında, Yetişkinler için yarı açık havuz ve çocukların kullanabileceği yüzme havuzu, Daire sahiplerinin rahat kullanabilmesi için her daire de klima bulunmaktadır. Proje sahipleri, sizin rahat bir ortam içerisinde yaşamanızı sağlamak adına, projenin yüzde 75 doğa ve yeşile ayrıldı. Bu sayede doğadan ayrılmadan yaşamınızı sürdürebileceksiniz. Projenin bitiş tarihi Aralık 2014 yılı olarak planlanıp, daire sahiplerine teslimat yapılacaktır. Projedeki dairelerin ücretleri 270.000 TL ile 500.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Hayat Park İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri
Projeden 2+1 daire almayı düşünüyorsanız ödeyeceğiniz rakam, 270.000 TL ile 420.000 TL arasında oluşmaktadır. Ödeyeceğiniz rakamlar sizin için çeşitli ödeme kolaylıkları ile desteklenmiştir. Daire tutarının yüzde 25 peşin veriyorsunuz, geriye kalan tutarları ise istediğiniz bankadan kredi olarak kullanabiliyorsunuz. Eğer farklı bir ödeme planı isterseniz, daire tutarının yüzde 50 peşin verilmektedir. Geri kalan tutar ise 15 ay taksit yapılmaktadır.

 

Proje Bilgisi: Hayat Park Istanbul