Hayat Residence Esenyurt'ta yükseliyor

Hashimi Group tarafından inşa edilen Hayat Residence Esenyurt'ta yükseliyor

Hayat Residence Esenyurt'ta yükseliyor

Hashimi Group tarafından inşa edilen Hayat Residence Esenyurt'ta yükseliyor. Bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Hayat Residence Esenyurt 48 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen Hayat Residence satılık daire büyüklükleri 27 ile 89 metrekare arasında değişiyor. 

Teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması beklenen projede dairelerde ankastre beyaz eşya bulunuyor. Hayat Residence Esenyurt fiyatlarının 200 bin lira ile 430 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 10 katlı tek bloktan meydana gelen Hayat Residence Esenyurt projesinde aynı zamanda 8 dünkkan bulunuyor. 

İstanbul Esenyurt Piri Reis Mahallesi'nde yükselen Hayat Residence Esenyurt butik konsepti ile dikkat çekiyor. E-5 ve metrobüse olan yakınlığı ile yatırımcıdan ilgi gören Hayat Residence Özlem Ertuna ve Mustafa Işık imzası taşıyor. Projede 3 katlı otopark yer alıyor. Üst katlarda ise 4+2 dubleks daireler bulunuyor. Projede dairelerin tavan yüksekliği ise 3 metre civarında. Zemin etüdü yapılmış olan proje deprem yönetmeliğine uygun koşullarda inşa ediliyor.

Hayat Residence Esenyurt adres bilgisi : Piri Reis Mahallesi 2059 Sokak No: 10 34515 Esenyurt - İstanbul 

Hayat Residence Esenyurt iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 853 57 77
Web adresi : www.hashimigroup.com
E-posta adresi : info@hashimigroup.com

Firma Bilgisi: Hashimi Group
Proje Bilgisi: Hayat Residence