Hayat Sultanbeyli'de son fırsat 30 Haziran

Hayat Sultanbeyli’nin yoğun ilgi gören kampanyası 30 Haziran’a kadar uzatıldı

Hayat Sultanbeyli'de son fırsat 30 Haziran

26 Haziran 2014/Emlakwebtv
Hemen teslim 72 konuttan oluşan Hayat Sultanbeyli’nin büyük ilgi gören kampanyası 30 Haziran’a kadar uzatıldı. Kampanya kapsamında Hayat Sultanbeyli’den ev sahibi olmak isteyenlere piyasa koşullarının altında vade oranları uygulanıyor. Projeden daire almayı planlayanlar 0.56 oranıyla 60 ay, 0.76 oranıyla 120 ay kredi kullanabiliyor. Hayat Sultanbeyli’de 2+1 dairelerin fiyatı 185 bin liradan başlıyor. 

Ev sahibi olmak isteyen müşterilerin tatile çıkmadan önce avantajlı fiyatlardan yararlanmaları için kampanyalarını 30 Haziran’a kadar uzattıklarını belirten Kaynak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Kaynak, “Hayat Sultanbeyli ailelerin yanı sıra yeni evlenecek çiftlerden de büyük ilgi görüyor. Projemizden ev alanlara anahtarlarıyla birlikte tapularını da veriyoruz. Yeni bir yaşama adım atmak isteyen herkesi Hayat Sultanbeyli projesini görmeye bekliyoruz” dedi.

2+1'ler 185 bin TL'den başlıyor
Ay sonuna kadar uzattıkları kampanyaları hakkında bilgi veren Eyüp Kaynak: "Kampanya kapsamında isteyen tamamını peşin ödeyerek, isteyenlerse kredi kullanarak daire sahibi olabiliyor. Banka kredisi ile alımlarda ise piyasa koşullarının altında uygun vade oranları uyguluyoruz. Dileyen konut alıcısı Albaraka Türk’ten peşinat oranına bağlı olarak 12 aydan 48 aya kadar vade farksız, 60 aya 0.56 ve 120 aya ise 0.76 vade oranıyla kredi kullanabiliyor.” dedi.

Projede tüm konutların yüzde 1 KDV ile satıldığını ifade eden Kaynak, “Hayat Sultanbeyli’de 105 metrekare büyüklüğünde 2+1 dairelerin fiyatı 185 bin liradan başlıyor. Projemizde büyüklüğü 126 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen iki tip 3+1 daire ve 187 metrekare büyüklüğünde dubleks 3+1 daire yer alıyor. Normal 3+1 dairelerimiz fiyatı 257 bin liradan başlangıç gösteriyor. 187 metrekare büyüklüğündeki 3+1 dubleks dairelerimizin fiyatı ise 357 bin lira ile 377 bin lirada arasında değişiyor. Hayat Sultanbeyli’de yer alan 196 metrekare büyüklüğünde 4+1 dubleks daireler 387 bin liradan, 232 metrekare büyüklüğünde düz çatı dubleksi 5+1 dairelerse 437 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu fiyatlara KDV dahildir” diye konuştu. 

Eyüp Kaynak’ın verdiği bilgiye göre sosyal alanlarıyla site sakinlerine keyifli bir yaşamın kapılarını aralayan Hayat Sultanbeyli,  güçlü komşuluk ilişkilerinin kurulmasına da aracılık ediyor. Projede basketbol sahasının yanı sıra çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru ve kafeterya bulunuyor. 7/24 güvenlik hizmetinin sunulduğu projede her dairede görüntülü diafon ve sadece ortak alanlarda değil daire içlerini de kapsayan tam teşekküllü jeneratör sistemi bulunuyor. Bu sayede Hayat Sultanbeyli’de elektrik kesintisi yaşanmıyor. Projede her daire için tanımlı bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor.

TEM’e 4 dakika mesafede
Hayat Sultanbeyli merkezi noktalara olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. E-6 ve Şile otoyolundan iki seçenekli ulaşımın mümkün olduğu proje altı ay sonra açılacak olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne ve 3. köprü bağlantı yoluna 3 dakika mesafede bulunuyor. Hayat Sultanbeyli, TEM otoyoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Hayat Sultanbeyli