Hayat Sultanbeyli evleri

'Hayat beklemeye gelmez' sloganıyla Kaynak Yapı tarafından hayata geçirilen Hayat Sultanbeyli projesi, hemen teslim, tapusu hazır 72 konuttan oluşuyor

Hayat Sultanbeyli evleri

'Hayat beklemeye gelmez' sloganıyla Kaynak Yapı tarafından hayata geçirilen Hayat Sultanbeyli projesi, hemen teslim, tapusu hazır 72 konuttan oluşuyor. Dairesini peşin almak isteyenlere yüzde 12 indirim yapılırken, 84 aya kadar herhangi bir faiz ödemeden ev sahibi olma imkanı sunuluyor. 6 ve 12 katlı bloklar halinde yükselen Hayat Sultanbeyli'de 2+1 dairelerin fiyatı 247 bin liradan başlıyor. Yüzde 50 peşinat verenler aynı daireyi 84 ay boyunca 1.470 lira taksitle alabiliyor. Hayat Sultanbeyli projesinde 10 adet kiralık ticari alan bulunuyor. Büyüklüğü 240 metrekareyle 2 bin 440 metrekare arasında değişen ticari alanların metrekare kiralama fiyatı ise 11 liradan başlıyor. İskanı alınan dükkanların kolonsuz olarak eni 15 metrekare ve tavan yüksekliği 5 metreden oluşuyor.

Projenin sosyal imkanları arasında;
2 bin 200 metrekare yeşil alan, yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, hayat kafe, süs havuzu, 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı otopark, jenaratör (daireler dahil), görüntülü diafon, klima bulunuyor.
Hayat Sultanbeyli nerede?
Hayat Sultanbeyli projesi merkezi noktalara yakınlığı ve ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Projeye E-6 ve Şile otoyolundan ulaşım mümkün. İstanbul Anadolu Yakası'nda Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve 3. köprü bağlantı yoluna 3 dakika, TEM otoyoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. 2019 yılı dolmadan hizmete girmesi hedeflene Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy Metro Hattı'nın Sancaktepe üzerinden Sultanbeyli'ye ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşması planlanıyor. Sultanbeyli halkının İstanbul'un bir çok noktasına kolayca ulaşması için Kadıköy – Ataşehir – Ferhatpaşa - Sultanbeyli güzergahında ikinci bir metro hattı daha planlanıyor.

Hayat Sultanbeyli'nin fiyat bilgileri için haberimizi tıklayınız

Hayat Sultanbeyli iletişim bilgileri
Telefon: 0 216 5929022
Web: www.hayatsultanbeyli.com

Proje Bilgisi: Hayat Sultanbeyli