Hayat Sultanbeyli kampanyasında son gün 30 Haziran

Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de inşa edilen Hayat Sultanbeyli projesinin ilgi gören kampanyası 30 Haziran’a kadar uzatıldı.

Hayat Sultanbeyli kampanyasında son gün 30 Haziran

27 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de inşa edilen Hayat Sultanbeyli projesinin ilgi gören kampanyası 30 Haziran’a kadar uzatıldı. Ev sahibi olmak isteyen müşterilerin tatile çıkmadan önce avantajlı fiyatlardan yararlanmaları için kampanyalarını 30 Haziran’a kadar uzattıklarını belirten Kaynak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Kaynak, “Hayat Sultanbeyli ailelerin yanı sıra yeni evlenecek çiftlerden de büyük ilgi görüyor. Projemizden ev alanlara anahtarlarıyla birlikte tapularını da veriyoruz. Yeni bir yaşama adım atmak isteyen herkesi Hayat Sultanbeyli projesini görmeye bekliyoruz” dedi.

Ay sonuna kadar uzattıkları kampanyaları hakkında bilgi veren Eyüp Kaynak şunları söyledi, “Kampanya kapsamında isteyen tamamını peşin ödeyerek, isteyenlerse kredi kullanarak daire sahibi olabiliyor. Banka kredisi ile alımlarda ise piyasa koşullarının altında uygun vade oranları uyguluyoruz. Dileyen konut alıcısı Albaraka Türk’ten peşinat oranına bağlı olarak 12 aydan 48 aya kadar vade farksız, 60 aya 0.56 ve 120 aya ise 0.76 vade oranıyla kredi kullanabiliyor.”

6 ve 12 katlı iki blokta 72 konuttan oluşan projede 2+1’den 5+1’e uzanan geniş daire seçeneği bulunuyor. Tüm konutların yüzde 1 KDV ile satıldığı projede 2+1 dairelerin fiyatı 185 bin liradan başlıyor. Normal 3+1 dairelerin fiyatları 257 bin liradan başlarken, 3+1 dubleks dairelerin fiyatları ise 357 bin lira ile 377 bin lirada arasında değişiyor. 

Proje Bilgisi: Hayat Sultanbeyli