Hayat Sultanbeyli satılık daire ödemeleri

Hayat Sultanbeyli satılık daire sahibi olmak isteyenlere özel kampanyalar sunuyor

Hayat Sultanbeyli satılık daire ödemeleri

Hayat Sultanbeyli projesi Kaynak Yapı tarafından inşa ediliyor. Toplam 72 adet konuttan meydana gelen Hayat Sultanbeyli 6 ve 12 katlı 2 blok şeklinde yükseliyor. Hayat Sultanbeyli satılık daire büyüklükleri 105 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor. 2+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerinin bulunduğu Hayat Sultanbeyli projesi özellikleri bakımından da dikkat çekiyor.

Hayat Sultanbeyli özellikleri
-Sosyal tesis,
-Spor sahası,
-Çocuk oyun parkı,
-Kapalı otopark hizmetleri,
-Jeneratör,
-Su deposu,
-Hidrofor,
-Kameralı güvenlik sistemi,
-Görüntülü diafon ve site güvenliği hizmetleri.

Hayat Sultanbeyli ödeme planı
Yaşamın başladığı Hayat Sultanbeyli fiyatları 198 bin TL’den başlıyor. U:ygun ödeme seçeneklerinin de bulunduğu Hayat Sultanbeyli Ekim kampanyası şöyle: Daire bedelinin yarısını ödeyenler 84 ay boyunca 1.845 lira vererek ev sahibi olabiliyor. Aynı daireyi konut alıcısı peşin almak veya krediyi kendisi kullanmak isterse evin fiyatı 275 bin liraya iniyor. Kampanyadan yararlanıp ev alanlar Yapı Kredi ve AlbarakaTürk bankalarından da kredi kullanabiliyor.

Hayat Sultanbeyli nerede?
400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne ve 3. köprü bağlantı yoluna 3 dakika mesafede bulunuyor. Hayat Sultanbeyli, TEM otoyoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Hayat Sultanbeyli nasıl gidilir?
1- TEM Otoyolundan İSTANBUL ve ANKARA İstikametinden Ulaşım Tarifi
Sultanbeyli gişelerinden çıktıktan hemen sonra YANYOL istikametine dönülecek ve 400 metre sonra İLK ışıklardan Sağ'a dönülecek. SULTANBEYLİ BELEDİYESİ önünden geçtikten sonra HAL - BATTALGAZİ tabelası yönüne Sağ'a dönülüp yaklaşık BİR KM düz gidilecek. Solda SHELL benzinliği gördüğünüz yuvarlak kavşaktan düz gidip, sebze HAL'ini geçip ilk sol'a Hacegan sokağa dönülecek.. Bu sokak ileride, ÖZGÜRLÜK CADDESİ olarak devam etmekte olup 600 metre sonra sağda REYHANOĞLU Caddesinin köşesinde "HAYAT Sultanbeyli" proje alanına ulaşıyorsunuz.

2- Şile Otoyolundan İSTANBUL ve ŞİLE İstikametinden Ulaşım Tarifi
ŞİLE - İSTANBUL Otoyolunda TAŞDELEN mevkiinde, SULTANBEYLİ - YENİDOĞAN istikametine dönülecek. 1.700 metre sonra SHELL benzinliğin olduğu kavşaktan Sağ'a SULTANBEYLİ tabelası yönünde devam ediniz…
800 metre sonra, yolun sonundan ışıklardan sol'a dönülecek. MİMAR SİNAN CADDESİ üzerindesiniz. Bu yoldan düz devam edip 1,5 km. sonra PAŞAKÖY kavşağına geldiğinizde SULTANBEYLİ MİMAR SİNAN tabelası takip edilecek.
İleride MİMARSİNAN, AYTOP tabelasını geçiniz ve bir sonraki yoldan sağ’a BASRA CADDESİ yönüne dönünüz.

3- E-5 Çevre Yolundan Ulaşım Tarifi
Kartal Maltepe civarından gelecek olanlar için; Kartal köprüsünden E-5 ile TEM bağlantı yolu takip edilerek TEM otoyolu üzerinden SULTANBEYLİ gişelerinden çıkılarak 1 Numaralı tarif ile Proje alanına ulaşılabilir.
Pendik Tuzla civarından gelecek olanlar için; Pendik Tersane köprüsü (Divan Oteli önündeki çıkıştan) Sabiha Gökçen Havalimanı yönünde dönülecek ve devamında İSTANBUL tabelaları takip edilerek TEM otoyolu üzerinden SULTANBEYLİ gişelerinden çıkılarak 1 Numaralı tarif ile Proje alanına ulaşılabilir.

Hayat Sultanbeyli iletişim bilgileri
www.hayatsultanbeyli.com
0 216 5929022

 

Proje Bilgisi: Hayat Sultanbeyli