Hayat Sultanbeyli son 2 daire

Hayat Sultanbeyli son 2 daire kaldı. Fiyatlar haberimiz detayında

Hayat Sultanbeyli son 2 daire

Hayat Sultanbeyli Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli'de inşa ediliyor. Hayat Sultanbeyli projesinde 72 adet konut bulunuyor. Toplam 70 adet konutun satışları tamamlanmış olup, Hayat Sultanbeyli son 2 konut için bir kampanya oluşturuyor. Kampanya detaylarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim.

6 ve 12 katlı bloklar halinde yükselen Hayat Sultanbeyli projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Projede daire büyüklükleri ise 105 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Hayat Sultanbeyli son 2 daire
Hayat Sultanbeyli son 2 daire satışlarına devam ediyor. Hayat Sultanbeyli fiyatları 2+1'ler için 239 bin TL verilirken, 3+1 daireler için 282 bin TL veriliyor. Başlangıç fiyatlar ile satışlarına devam eden Hayat Sultanbeyli son 2 daire için kısa bir süre var.

Hayat Sultanbeyli nerede?
Hayat Sultanbeyli projesine E-6 ve Şile otoyolundan ulaşım mümkün. İstanbul Anadolu Yakası'nda Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve 3. köprü bağlantı yoluna 3 dakika, TEM otoyoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. 2019 yılı dolmadan hizmete girmesi hedeflene Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy Metro Hattı'nın Sancaktepe üzerinden Sultanbeyli'ye ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşması planlanıyor. Sultanbeyli halkının İstanbul'un bir çok noktasına kolayca ulaşması için Kadıköy – Ataşehir – Ferhatpaşa - Sultanbeyli güzergahında ikinci bir metro hattı daha planlanıyor.

Hayat Sultanbeyli adres bilgileri:Mimar Sinan Mahallesi Reyhanoğlu Caddesi No:25 Sultanbeyli / İstanbul

Hayat Sultanbeyli iletişim bilgileri
Telefon: 0 216 5929022

 

Proje Bilgisi: Hayat Sultanbeyli