Hayat Sultanbeyli tamamlandı!

Hayat Sultanbeyli projesi teslimleri hemen gerçekleşmekte olup, 185 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Hayat Sultanbeyli tamamlandı!

20 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Kaynak Yapı projesi olan Hayat Sultanbeyli’yi İstanbul’un Anadolu yakasında Sultanbeyli’de yapımı tamamlandı. Hayat Sultanbeyli, 6 ve 12 katlı iki blokta 72 konuttan oluşuyor. Güvenli ve huzurlu bir ortamda ailesiyle birlikte yaşamak isteyenlere seslenen projede 2+1’den 5+1’e uzanan geniş daire seçeneği bulunuyor. Evlerin ve tapularının hemen teslim edildiği Hayat Sultanbeyli’de 2+1 dairelerin fiyatı 185 bin liradan başlıyor

Merkezi konumu, sağlam zemini ve temiz havasıyla İstanbul’un Anadolu yakasının hızla değer kazanan lokasyonu Sultanbeyli’de Kaynak Yapı tarafından inşa edilen Hayat Sultanbeyli bir evden daha fazlasını isteyenlere sesleniyor. Zengin sosyal donatıları sayesinde güçlü komşuluk ilişkilerinin yeniden canlanacağı Hayat Sultanbeyli, yeni bir evin yanı sıra yeni bir hayatın da özlemini duyanlar için inşa edildi. 6 ve 12 katlı iki blokta sadece 72 konuttan oluşan Hayat Sultanbeyli’de 2+1’den 5+1’e uzanan geniş daire seçeneği bulunuyor.
Hayat Sultanbeyli’de yaşamın başladığını ve tapuların ev sahiplerine verildiğini söyleyen Kaynak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Kaynak, “Biz projemizi tamamladıktan sonra satışa sunmayı tercih ettik. Bu sayede hem oturacağınız evi görerek hem de komşularınızı tanıyarak yeni bir yaşama adım atabilirsiniz” dedi.

Yüzde 1 KDV avantajı
Hayat Sultanbeyli’nin yüzde 1 KDV avantajıyla satışa çıkan İstanbul’daki projelerden biri olduğunu belirten Eyüp Kaynak, “Hayat Sultanbeyli’de 105 ve 108 metrekare büyüklüğünde 2+1 dairelerin fiyatı 185 bin liradan başlıyor. Projemizde büyüklüğü 126 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen iki tip 3+1 daire ve 187 metrekare büyüklüğünde dubleks 3+1 daire yer alıyor. Normal 3+1 dairelerimiz fiyatı 257 bin liradan başlangıç gösteriyor. 187 metrekare büyüklüğündeki 3+1 dubleks dairelerimizin fiyatı ise 357 bin lira ile 377 bin lirada arasında değişiyor. Hayat Sultanbeyli’de yer alan 196 metrekare büyüklüğünde 4+1 dubleks daireler 387 bin liradan, 232 metrekare büyüklüğünde düz çatı dubleksi 5+1 dairelerse 437 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu fiyatlara KDV dahildir” diye konuştu. 

Ödemede kolaylık sağlanıyor
Eyüp Kaynak’ın verdiği bilgiye göre Hayat Sultanbeyli’den ev sahibi olmak için tüm bankalardan uygun vade oranlarında kredi kullanmak mümkün. Kuruluşun özel anlaşması ise Kuveyt Türk’le. Kuveyt Türk’ten peşinat oranına bağlı olarak 12 aydan 48 aya kadar vade farksız, 24 aya 0.16, 60 aya 0.59, 120 aya 0.79 oranıyla kredi kullanılabiliyor.

Elektrik kesintisi yok
Sosyal alanlarıyla site sakinlerine keyifli bir yaşamın kapılarını aralayan Hayat Sultanbeyli, güçlü komşuluk ilişkilerinin kurulmasına da aracılık ediyor. Projede basketbol sahasının yanı sıra çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru ve kafeterya bulunuyor. 7/24 güvenlik hizmetinin sunulduğu projede her dairede görüntülü diafon ve sadece ortak alanlarda değil daire içlerini de kapsayan tam teşekküllü jeneratör sistemi bulunuyor. Bu sayede Hayat Sultanbeyli’de elektrik kesintisi yaşanmıyor. Projede her daire için tanımlı bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor.

Devlet Hastanesi’ne 3 dakika uzaklıkta
Hayat Sultanbeyli merkezi noktalara olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje altı ay sonra açılacak olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne ve 3. köprü bağlantı yoluna 3 dakika, TEM otoyoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

www.hayatsultanbeyli.com 0 216 5929022

Proje Bilgisi: Hayat Sultanbeyli