Hayat Sultanbeyli yol tarifi

Hayat Sultanbeyli yol tarifine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Hayat Sultanbeyli yol tarifi

Hayat Sultanbeyli projesi Ümraniye'de Kaynak Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 72 adet konutun bulunduğu Hayat Sultanbeyli projesi daire büyüklükleri 105 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor. 6 ve 12 katlı bir şekilde inşa edilen Hayat Sultanbeyli 2 bloktan oluşuyor. Hayat Sultanbeyli'de yer alan daireler de 2+1'den 5+1'e kadar kontu sahibi olanlara sunuluyor. Hayat Sultanbeyli konut sahiplerine sosyal tesis, spor sahası, çocuk oyun parkı, kapalı otopark hizmetleri sunarken aynı zamanda jeneratör, su deposu, hidrofor, kameralı güvenlik sistemi, görüntülü diafon ve site güvenliği hizmetleri imkanlarına da yer veriyor.

Hayat Sultanbeyli fiyatları
Son güncellemelere göre yaşamın başladığı Hayat Sultanbeyli fiyatları 198 bin TL'den başlıyor.

Hayat Sultanbeyli ödeme planı
Uygun ödeme seçeneklerinin bulunduğu Hayat Sultanbeyli ödeme planı daire bedelinin yarısını ödeyenler 84 ay boyunca 1.845 lira vererek ev sahibi olabiliyor.

Hayat Sultanbeyli nerede?
400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve 3. köprü bağlantı yoluna 3 dakika mesafede bulunuyor. Hayat Sultanbeyli, TEM otoyoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Hayat Sultanbeyli yol tarifi
1- TEM Otoyolundan İSTANBUL ve ANKARA İstikametinden Ulaşım Tarifi
Sultanbeyli gişelerinden çıktıktan hemen sonra YANYOL istikametine dönülecek ve 400 metre sonra İLK ışıklardan Sağ'a dönülecek. SULTANBEYLİ BELEDİYESİ önünden geçtikten sonra HAL - BATTALGAZİ tabelası yönüne Sağ'a dönülüp yaklaşık BİR KM düz gidilecek. Solda SHELL benzinliği gördüğünüz yuvarlak kavşaktan düz gidip, sebze HAL'ini geçip ilk sol'a Hacegan sokağa dönülecek.. Bu sokak ileride, ÖZGÜRLÜK CADDESİ olarak devam etmekte olup 600 metre sonra sağda REYHANOĞLU Caddesinin köşesinde "HAYAT Sultanbeyli" proje alanına ulaşıyorsunuz.
2- Şile Otoyolundan İSTANBUL ve ŞİLE İstikametinden Ulaşım Tarifi
ŞİLE - İSTANBUL Otoyolunda TAŞDELEN mevkiinde, SULTANBEYLİ - YENİDOĞAN istikametine dönülecek. 1.700 metre sonra SHELL benzinliğin olduğu kavşaktan Sağ'a SULTANBEYLİ tabelası yönünde devam ediniz...
800 metre sonra, yolun sonundan ışıklardan sol'a dönülecek. MİMAR SİNAN CADDESİ üzerindesiniz. Bu yoldan düz devam edip 1,5 km. sonra PAŞAKÖY kavşağına geldiğinizde SULTANBEYLİ MİMAR SİNAN tabelası takip edilecek.
İleride MİMARSİNAN, AYTOP tabelasını geçiniz ve bir sonraki yoldan sağ'a BASRA CADDESİ yönüne dönünüz.
3- E-5 Çevre Yolundan Ulaşım Tarifi
Kartal Maltepe civarından gelecek olanlar için; Kartal köprüsünden E-5 ile TEM bağlantı yolu takip edilerek TEM otoyolu üzerinden SULTANBEYLİ gişelerinden çıkılarak 1 Numaralı tarif ile Proje alanına ulaşılabilir.
Pendik Tuzla civarından gelecek olanlar için; Pendik Tersane köprüsü (Divan Oteli önündeki çıkıştan) Sabiha Gökçen Havalimanı yönünde dönülecek ve devamında İSTANBUL tabelaları takip edilerek TEM otoyolu üzerinden SULTANBEYLİ gişelerinden çıkılarak 1 Numaralı tarif ile Proje alanına ulaşılabilir.

Hayat Sultanbeyli iletişim bilgileri
www.hayatsultanbeyli.com
0 216 5929022

 

Proje Bilgisi: Hayat Sultanbeyli