Hayat Sultanbeyli

Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de inşa edilen Hayat Sultanbeyli 6 ve 12 katlı iki blokta 72 konuttan oluşuyor

Hayat Sultanbeyli

Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de inşa edilen Hayat Sultanbeyli 6 ve 12 katlı iki blokta 72 konuttan oluşuyor. 2+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerinin bulunduğu Hayat Sultanbeyli Evleri’nde yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. Hayat Sultanbeyli satılık daire büyüklükleri 105 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor. Birçok sosyal donatı imkanını konut alıcılarına sunan Hayat Sultanbeyli projesinde 2 bin 200 metrekare bahçe alanı ile beraber süs havuzu da bulunuyor. Hayat Sultanbeyli satılık daire sahipleri sosyal tesis, spor sahası, çocuk oyun parkı, kapalı otopark hizmetlerinden faydalanabiliyorken aynı zamanda sahip olduğu daireler için jeneratör, su deposu, hidrofor, kameralı güvenlik sistemi, görüntülü diafon ve site güvenliği hizmetleri bulunuyor.

Hayat Sultanbeyli fiyatları ve ödeme planı
Yaşamın başladığı Hayat Sultanbeyli fiyatları 198 bin TL’den başlıyor. Son güncellemelere göre Hayat Sultanbeyli fiyat listesi şöyle:
2+1 dairelerin fiyatı 198 bin liradan
3+1 dairelerin fiyatları 250 bin liradan

Hayat Sultanbeyli ödeme planı kapsamında Albaraka Türk’ten peşinat oranına bağlı olarak 12 aydan 48 aya kadar vade farksız, 60 aya 0.56 ve 120 aya ise 0.76 vade oranıyla kredi kullanabiliyor.

Hayat Sultanbeyli nerede?
400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne ve 3. köprü bağlantı yoluna 3 dakika mesafede bulunuyor. Hayat Sultanbeyli, TEM otoyoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Hayat Sultanbeyli nasıl gidilir?
1- TEM Otoyolundan İSTANBUL ve ANKARA İstikametinden Ulaşım Tarifi
Sultanbeyli gişelerinden çıktıktan hemen sonra YANYOL istikametine dönülecek ve 400 metre sonra İLK ışıklardan Sağ'a dönülecek. SULTANBEYLİ BELEDİYESİ önünden geçtikten sonra HAL - BATTALGAZİ tabelası yönüne Sağ'a dönülüp yaklaşık BİR KM düz gidilecek. Solda SHELL benzinliği gördüğünüz yuvarlak kavşaktan düz gidip, sebze HAL'ini geçip ilk sol'a Hacegan sokağa dönülecek.. Bu sokak ileride, ÖZGÜRLÜK CADDESİ olarak devam etmekte olup 600 metre sonra sağda REYHANOĞLU Caddesinin köşesinde "HAYAT Sultanbeyli" proje alanına ulaşıyorsunuz.

2- Şile Otoyolundan İSTANBUL ve ŞİLE İstikametinden Ulaşım Tarifi
ŞİLE - İSTANBUL Otoyolunda TAŞDELEN mevkiinde, SULTANBEYLİ - YENİDOĞAN istikametine dönülecek. 1.700 metre sonra SHELL benzinliğin olduğu kavşaktan Sağ'a SULTANBEYLİ tabelası yönünde devam ediniz…
800 metre sonra, yolun sonundan ışıklardan sol'a dönülecek. MİMAR SİNAN CADDESİ üzerindesiniz. Bu yoldan düz devam edip 1,5 km. sonra PAŞAKÖY kavşağına geldiğinizde SULTANBEYLİ MİMAR SİNAN tabelası takip edilecek.
İleride MİMARSİNAN, AYTOP tabelasını geçiniz ve bir sonraki yoldan sağ’a BASRA CADDESİ yönüne dönünüz.

3- E-5 Çevre Yolundan Ulaşım Tarifi
Kartal Maltepe civarından gelecek olanlar için; Kartal köprüsünden E-5 ile TEM bağlantı yolu takip edilerek TEM otoyolu üzerinden SULTANBEYLİ gişelerinden çıkılarak 1 Numaralı tarif ile Proje alanına ulaşılabilir.
Pendik Tuzla civarından gelecek olanlar için; Pendik Tersane köprüsü (Divan Oteli önündeki çıkıştan) Sabiha Gökçen Havalimanı yönünde dönülecek ve devamında İSTANBUL tabelaları takip edilerek TEM otoyolu üzerinden SULTANBEYLİ gişelerinden çıkılarak 1 Numaralı tarif ile Proje alanına ulaşılabilir.

Hayat Sultanbeyli iletişim bilgileri
www.hayatsultanbeyli.com
0 216 5929022

Proje Bilgisi: Hayat Sultanbeyli