Hayat Tepe'de daireler teslim ediliyor

Özak Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Hayat Tepe Projesi daireleri, düzenlenecek bir törenle sahiplerine teslim ediliyor.

Hayat Tepe'de daireler teslim ediliyor

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Bayrampaşa alış veriş vadisi içinde yer alan Hayat Tepe projesinde daireler törenle sahiplerine teslim edilecek. 

Mutluluk mimarisi
ÖZAK Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından ‘mutluluk mimarisi’ olarak tanımlanan üçgen mimari özelliğinden kira gelirli kampanyasına kadar sektöre birçok yenilik katan Hayat Tepe projesi, zamanında teslimiyle de dikkat çekiyor. ÖZAK GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık’ın da yer alacağı törende daireler sahiplerine 25 Ekim günü sürpriz etkinliklerle teslim edilecek.

Hayat Tepe Projesi

Yüzde 70'in satışı tamamlandı
546 dairenin yüzde 70’inin satışının tamamlandığı Hayat Tepe’de, ev sahibi olmak isteyenler, satın almak istedikleri daireyi gezebilecekleri gibi, Kapalı havuz ve basketbol salonundan kış bahçesine, çocuk kulübünden pilates salonuna, masaj salonundan saunaya kadar projenin tüm sosyal donatıları projeyi görmeye gelenler tarafından ziyaret edilebilecek. Daire sahipleri de taşınır taşınmaz sosyal tesisleri kullanmaya başlayabilecekler.

Her bir katın uç noktasında bulunan kat bahçelerinin her birinde üç adet ağacın bulunduğu Hayat Tepe’de, sadece kat balkonlarında216 adet  ağaç kullanıldığı belirtildi.Tamamı doğal yeşilliklerden oluşan peyzajda toplam 746 adet akçaağaç, sığla, kurtbaharı, zeytin, manolya, mantar meşesi, alev ağacı, pitosporum tobira, ıhlamur, defne, meşe ve zakkum cinsi ağaç bulunuyor.

 

Proje Bilgisi: Hayat Tepe