Hayat Tepe’de faizler yüzde 0.69’a kadar indi

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) Bayrampaşa’daki Hayat Tepe projesinde faizler Şubat ayında yüzde 0.69’a indi

Hayat Tepe’de faizler yüzde 0.69’a kadar indi

13.02.2014 / Posta Gazetesi 

ÖZAK GYO, Türkiye’de faiz artışının gündemde olduğu bir dönemde şubat ayında özel bir kampanya başlattı. Kampanyaya göre, ÖZAK GYO’nun Bayrampaşa’daki Hayat Tepe projesinde yeni faiz oranı yüzde 0.69 olarak belirlendi. Yeni kampanyayla fırsat yaratan ÖZAK GYO’nun faiz oranının yanı sıra yüzde 1 KDV avantajı ile yine yüzde 1 peşinat ve 120 aya varan vade avantajları da sürüyor. Ayrıca sınırlı sayıda daire tiplerinde yüzde 15 indirim seçeneği de sunuluyor. 

Bayrampaşa’nın modern yüzü olan Hayat Tepe projesi, üçgen mimari özelliğiyle ‘Mutluluk Mimarisi’ olarak tanımlanıyor. “Hayata Tepeden Bakın” sloganıyla Özak Hayat Tepe Bayrampaşa’da 32 bin metrekare  alan üzerinde alış veriş vadisinin içinde yer alıyor. İkisi 24, biri 23 katlı 3 bloktan oluşan üçgen mimari tasarımı ile 40 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen projede, 1+0’dan 4+1’e kadar değişen seçenekleri ile toplam 546 daireden oluşuyor. Kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve basketbol salonu ile daire sahiplerinin 12 ay bu faaliyetlerden yararlanması sağlanıyor.

Projede ayrıca fitness, spa, pilates-yoga, sauna-buhar odaları ve kafeterya bulunuyor. Çocuk kulübü, kış bahçesi, koşu parkuru ve anfi tiyatrosuyla da sosyal alanlarını zenginleştiren proje, alışveriş vadisinin içinde yer alan konumu ile yaşamın yeni merkezi olmayı hedefliyor. 

Proje Bilgisi: Hayat Tepe