Hayat Tepe müşterisini yeşille karşılıyor

Bayrampaşa’da alışveriş vadisi içinde Özak GYO imzasıyla yükselen Hayat Tepe projesinde bir yandan teslimler başlarken diğer yandan da projenin yeşil ve sosyal alanları hazır.

Hayat Tepe müşterisini yeşille karşılıyor

Bayrampaşa’da alışveriş vadisi içinde Özak GYO imzasıyla yükselen Hayat Tepe  projesinde bir yandan teslimler başlarken diğer yandan da projenin yeşil ve sosyal alanları hazır. 546 dairenin yüzde 70’inin satışının tamamlandığı Hayat Tepe’de, ev sahibi olmak isteyenler, satın almak istedikleri daireyi gezebilecekleri gibi, Kapalı havuz ve basketbol salonundan kış bahçesine, çocuk kulübünden pilates salonuna, masaj salonundan saunaya kadar projenin tüm sosyal donatıları projeyi görmeye gelenler tarafından ziyaret edilebilecek. Daire sahipleri de taşınır taşınmaz sosyal tesisleri kullanmaya başlayabilecekler.

Her bir katın uç noktasında bulunan kat bahçelerinin her birinde üç adet ağacın bulunduğu Hayat Tepe’de, sadece kat balkonlarında216 adet  ağaç kullanıldığı belirtildi.Tamamı doğal yeşilliklerden oluşan peyzajda toplam 746 adet akçaağaç, sığla, kurtbaharı, zeytin, manolya, mantar meşesi, alev ağacı, pitosporum tobira, ıhlamur, defne, meşe ve zakkum cinsi ağaç bulunuyor.

 

Proje Bilgisi: Hayat Tepe