Hayat Tepe Suites Bayrampaşa nasıl gidilir?

Hayat Tepe Suites Bayrampaşa nasıl gidilir? sorusunun cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz

Hayat Tepe Suites Bayrampaşa nasıl gidilir?

Hayat Tepe Suites Bayrampaşa’da Özak GYO tarafından hayata geçiriliyor. Hayat Tepe Suites Bayrampaşa  toplam 66 adet daireden meydana geliyor. Hayat Tepe Suites Bayrampaşa’da 54'ü 1+1 ve 12'si 2+1 olmak üzere toplam 66 daire satışa sunulmuş olup bu daire büyüklükleri 40 metrekare ile 72 metrekare arasında değişiyor. Hayat Tepe Suites Bayrampaşa 5 farklı daire tipinden meydana geliyor.

Hayat Tepe Suites Bayrampaşa özellikleri
Daire sahiplerine özgürce yaşam sunacak her türlü konforun ve altyapının düşünüldüğü Hayat Tepe Suites, şehrin merkezindeki lokasyonuyla da kentin sosyal ve kültürel dokusunun içinde yer alacak. Hayat Tepe Suites Bayrampaşa’nın terasındaki havuzu, benzer projelerden ayrışmasını sağlıyor. Gökyüzünde havuz keyfi yaşatacak proje, aynı zamanda tarihi yarımada manzarasıyla da güzel bir peyzaj oluşturacak. Spor salonunda sağlıklı ve fit bir yaşamın fırsatı yakalanırken, sosyalleşme alanları ile de günün yorgunluğundan uzaklaşıp keyifli anlar yaşanabilecek.

Hayat Tepe Suites Bayrampaşa nasıl gidilir?
Merkezi lokasyonu sayesinde şehrin her noktasına özel araç veya toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlanabilecek projenin bir başka özelliği de alışveriş merkezlerine ve metroya yürüme mesafesinde olması. Proje ayrıca yüksek kalite anlayışı ve artan yatırım değeriyle de dikkat çekiyor.

 

Proje Bilgisi: Hayat Tepe Suites