Hayat Tepe Suites'te teslim heyecanı

Bayrampaşa alışveriş vadisinde hayata geçirilen Hayat Tepe Suites'te teslimler Aralık ayı içinde başlıyor

Hayat Tepe Suites'te teslim heyecanı

Özak GYO imzasıyla Bayrampaşa'da hayata geçirilen Hayat Tepe Suites projesinde teslimler Aralık ayında başlıyor. 1+1 ve 2+1 tipi dairelerden oluşan Hayat Tepe Suites'te toplam 66 daire bulunuyor. 

Hayat Tepe Suites'te teslimler Aralık'ta başlıyor
Aralık ayından itibaren teslim edilmeye başlanacak olan Hayat Tepe Suites, çocuklu ailelerden bekarlara kadar geniş bir yatırımcı yelpazesinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak dizayn edildi. Yeni yılda yaşamın başlayacağı proje merkezi konumu, Tarihi Yarımada manzaraı ve kolay ulaşım avantajlarıyla dikkat çeken Hayat Tepe Suites, iş yaşamı, sosyal ve kültürel aktiviteler için de oldukça uygun bir noktada konumlanıyor.

Hayat Tepe Suites'te teslim heyecanı

 

3.13 metrelik tavan yüksekliğiyle: Hayat Tepe Suites
Özel olarak tasarlanan katları ve çift cepheli manzarasıyla aydınlık bir ortam sunan projede daireler süper lüks standartlarda 3.13 metre net tavan ve 2.5 metrelik ahşap kapı yüksekliğiyle ferah bir yaşam alanı sunuyor. Projede 1+1 dairelerde sunulan yenilikçi kapalı aydınlık mutfak tasarımı da, geniş ve kullanışlı perspektif oluşturuyor. Projede 40 metrekareden 72 metrekareye kadar değişen beş farklı daire tipi yer alıyor.

Konforlu bir yaşam sunan Hayat Tepe Suites'te sauna, kapalı spor salonu, Türk hamamı gibi sosyal aktiviteler yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Özak Gyo
Proje Bilgisi: Hayat Tepe Suites