Hayat Tepe tam zamanında teslim

Bayrampaşa alışveriş vadisi içinde yer alan Hayat Tepe projesinde daireler düzenlenen etkinlikle tam zamanında sahiplerine teslim edildi

Hayat Tepe tam zamanında teslim

Bayrampaşa alışveriş vadisi içinde yer alan Hayat Tepe projesinde daireler düzenlenen etkinlikle tam zamanında sahiplerine teslim edildi. Daire sahiplerinin ailece katıldığı etkinliklerde; “Dün, bugün, yarın” konseptinden yola çıkılarak hem yetişkinler hem de çocuklar için pek çok etkinlik düzenlendi.

Katma değer yaratmak için yola çıktık
Anahtar teslim töreninde konuşan Özak Global Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, “Hayata değer katma” anlayışından yola çıktıklarını hatırlatarak, “Bulunduğumuz lokasyon, alışveriş merkezlerine ve şehrin merkezine yakınlığı, toplu ulaşıma yürüme mesafesinde olması, anayolların hemen yanında yer alması açısından zaman içerisinde daire sahiplerine birçok avantaj sağlayacak” dedi. Projenin çizim aşamasından, teslim aşamasına kadar her anında tüm ihtiyaç ve talepleri dikkate aldıklarını söyleyen Akbalık, 'Projemiz, konutta kent merkezi tercihinin öncü projesiydi. İki yıl önce verdiğimiz sözü tutmanın ve daireleri tam zamanında teslim etmenin gururunu yaşıyoruz.' diye konuştu.

Özak GYO'dan yeni yatırımlar
Ahmet Akbalık, Hayat Tepe’nin ardından diğer projelerinin de tüm hızıyla devam ettiğini söyledi. Akbalık, 'Konut projemizi başarıyla tamamlamamızın ardından şimdi enerjimizin tümünü yeni projelerimize vereceğiz. Yeni projelerimizle sektöre fark yaratmaya devam edeceğiz. Özak GYO, tüm projeleriyle öncü olacak.' dedi.

İlk daire alanlar ödüllendirildi
Daire sahiplerinin aileleriyle katıldığı şenlikte; pek çok ayrıntı dikkat çekti. Eski İstanbul’un sokaklarında satılan şerbet, lokum, padişah macunu gibi ikramlar katılımcılardan büyük ilgi gördü. Ayrıca daire sahipleri, özel olarak hazırlanan not kağıtlarına geleceğe dair beklentilerini yazdılar. Özak GYO, bu beklentileri 2020 yılına kadar Hayat Tepe bahçesinde özel bir alanda saklayacak ve 2020 yılında tüm daire sakinlerinin katıldığı törenle paylaşacak.

Anahtar teslim töreninin sürprizi ise ilk daire alan 3 aileye yapıldı. A,B ve C bloklardan ilk daireleri alan 3 aileye günün anısına plaket verildi.

 

Proje Bilgisi: Hayat Tepe