Hayat Tepe'de Bayram sürprizi

Özak GYO, müşterilerine Kurban Bayramı hediyesi vermeye hazırlanıyor. Firma, Hayat Tepe Projesi'nden 3+1 ve 4+1 konut satın alacak yatırımcıya, 15 bin TL indirim sunacağını açıkladı

Hayat Tepe'de Bayram sürprizi

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Hayat Tepe projesinde bir kampanya düzenleyen Özak GYO, 3+1 ve 4+1 konut satın almaya karar veren müşterilerine 15 bin TL'lik indirim yapacak. 

Özak GYO'dan Hayat Tepe'ye avantajlı fırsatlar
2015 yılında 2014 fiyatlarını sunmaya devam eden ÖZAK GYO, Bayram kampanyası kapsamında yapacağı indirime ek olarak yüzde 1 peşinat avantajı da tanıyacak. Firma ayrıca, yüzde 24 peşinata vade farksız 6 ay sonra ödeme imkanı verecek. 

Hayat Tepe'de Bayram sürprizi

"Hayata tepeden bakmak"
Bayrampaşa'nın alışveriş vadisi bölgesinde hayata geçirilen Hayat Tepe projesi, "mutluluk mimarisi" olarak adlandırılan üçgen mimarı özelliğiyle dikkat çekiyor. İstanbul'un merkezi lokasyonlarından birinde yer alan projede, tarihi yarımada manzarasına sahip. 

"Hayata Tepeden Bakın" sloganıyla sunumu yapılan proje 32 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. İki tanesi 24, bir tanesi de 23 katlı 3 bloktan oluşan projede kapalı yüzme havuzuna ek olarak, kış bahçesi,buhar odaları, kafeteryalar,  koşu parkuru ve anfi tiyatrosu da yer alıyor. Proje, toplu ulaşım için uygun lokasyonuyla, trafik sorununa da çözüm sunuyor. 

Firma Bilgisi: Özak Gyo
Proje Bilgisi: Hayat Tepe