Hayat Tepe'de erken teslim heyecanı

Özak GYO imzasıyla inşa edilen Hayat Tepe Suites dokuz ayda tamamlandı. Projede yaşam yeni yıl ile birlikte başlayacak

Hayat Tepe'de erken teslim heyecanı

Özak GYO tarafından Bayrampaşa'da inşa edilen Hayat Tepe Suites projesinde erken teslim heyecanı yaşanıyor. Dokuz ay gibi kısa bir sürede tamamlanan Hayat Tepe Suites projesinde yaşam yeni yıl ile birlikte başlayacak.

Hayat Tepe Suites projesi
Bayrampaşa'da Özak GYO imzasıyla hayata geçirilen Hayat Tepe, alışveriş vadisi olarak bilinen bir lokasyonda yükseliyor. 1+1 ve 2+1 tipi dairelerden oluşan ve toplamda 66 dairenin yer aldığı projede, farklı yaşam projellerine uygun daireler konumlanıyor. Merkezi konumu, yüksek kalite standartları ve Tarihi Yarımada manzarasına sahip Hayat Tepe Suites, metro, metrobüs gibi toplu ulaşım araçlarına yakınlığı ile de şehrin trafik problemine önemli bir çözüm sunuyor. Proje iş yaşamı yanında sosyal ve kültürel olanaklara ulaşma yolunda da avantajlı bir konumda yer alıyor. 

Hayat Tepe'de erken teslim heyecanı

Hayat Tepe'de herkes için daha fazla gün ışığı
Her biri özel olarak tasarlanan katlarda yer alan çift cepheli konum ile manzara ve gün ışığından maksimum yararlanma olanağı sunan Hayat Tepe Suites projesinde, tüm daireler süper lüks standartlarda 3,13 metre olarak hazırlanıyor. Projede doğal ahşap kapı yükseklikleri ise 2.5 metre düzeyinde. 

1+1 dairelerdeki yenilikçi kapalı aydınlık mutfak tasarımı konforlu, geniş ve kullanışlı alanlar sunarken, geniş yelpazedeki sosyal alanlar da dikkat çekiyor. Projede saunadan kapalı spor salonuna, Türk hamamından açık hava parkurlarına kadar uzanan geniş altyapı hizmeti de sunuluyor. 

 

Firma Bilgisi: Özak Gyo
Proje Bilgisi: Hayat Tepe Suites