Helenium Garden fiyat seçenekleri

Helenium Garden fiyat seçenekleri 109 bin TL’den başlıyor 392 bin TL’ye kadar yükseliyor

Helenium Garden fiyat seçenekleri

emlakwebtv
Başarır İnşaat’ın son projesi olan Helenium Garden 4 bloktan meydana geliyor. Şimdiye kadar yüzde 50’sinin satışının tamamlandığı proje, toplamda 280 daireden oluşuyor. Gayrimenkul sektöründe 2005 yılından bugüne Helenium serisi altında 5 farklı konut ve ticari projelere imza atan Başarır İnşaat, serinin son halkası Helenium Garden, konutu doğayla buluşturuyor.

Helenium Garden fiyat
Helenium Garden’da 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri, 40 metrekareden, 157 metrekareye çözüm sunan daire seçenekleri yer alıyor.

Helenium Garden daire fiyatları 109 bin TL’den başlıyor 392 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Helenium Garden ödeme 
Başarır İnşaat’ın imzasını taşıyan Helenium Garden projesi, birbirinden avantajlı 2 farklı ödeme seçeneğiyle herkesi İstanbul’un parlayan yıldızı Kurtköy’de daire sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında vadeli satışlarda aylık taksitler 1.075 TL’den başlarken, yeterli peşinatı olmayanlara konut sahibi olmanın kapılarını ardına kadar açıyor. Başarır İnşaat Helenium Garden’da peşinatları daire teslimine kadar erteliyor. Yanı sıra vade farksız ev sahibi olmak isteyenlere 48 ay yüzde ‘0’ faiz ayrıcalığı sunuluyor.

Helenium Garden teslim tarihi
Helenium Garden projesinin Haziran 2015’te teslim edilmesi planlanıyor.

Helenium Garden nerede?

Kurtköy ve civarındaki birçok önemli noktaya yakınlığıyla dikkat çeken Helenium Garden Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika, Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. Proje ayrıca E-5, E-6 yollarının ortasında bir konuma sahip. 
Helenium Garden harita burada


Helenium Garden nerede?

Helenium Garden iletişim:

Helenium Garden Adres: Yenişehir mahallesi, Eşref Bitlis Bulvarı, No:3
Kurtköy, Pendik, 34912 istanbul, Türkiye
+90 216 702 1000


heleniumgarden.com

Proje Bilgisi: Helenium Garden