Helenium Garden teslim tarihi

Helenium Garden teslim tarihi olarak 2015 yılı Aralık ayı veriliyor

Helenium Garden teslim tarihi

Başarır İnşaat tarafından hayata geçirilen Helenium Garden 4 blok ve 280 adet konuttan meydana geliyor. Helenium Garden teslim tarihine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Helenium Garden özellikleri arasında yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar banyosu, spor alanları, çocuk oyun alanları bulunuyor.

Helenium Garden 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Helenium Garden satılık daire büyüklükleri ise 40 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiyor. Helenium Garden projesinde yer alan bu daireler 5 farklı tipte konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Helenium Garden teslim tarihi
Helenium Garden teslim tarihi olarak Aralık 2015 yılı veriliyor.

Helenium Garden nerede?
Helenium Garden nerede? Kurtköy ve civarındaki birçok önemli noktaya yakınlığıyla dikkat çeken Helenium Garden Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika, Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. Proje ayrıca E-5, E-6 yollarının ortasında bir konuma sahip. Projeye toplu taşıma araçlarıyla ulaşım imkanı mümkün.

Helenium Garden adres bilgileri: Yenişehir mahallesi, Eşref Bitlis Bulvarı, No:3 Kurtköy, Pendik, 34912 İstanbul, Türkiye

Helenium Garden iletişim bilgileri
+90 216 702 1000

 

Proje Bilgisi: Helenium Garden