Helenium Sky Suite satışları başladı

Başarır İnşaat'ın Helenium markası ile hayata geçirdiği projelerin en yenisi olan Helenium Sky Suite satışları başladı

Helenium Sky Suite satışları başladı

Başarır İnşaat'ın Helenium markası ile hayata geçirdiği projelerin en yenisi olan Helenium Sky Suite satışları başladı. 

Kartal Yakacık'ta hayata geçirilen Helenium Sky Suite Kartal projesi E-5'e 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 10 dakika mesafede konumlanıyor. Aydos Ormanı'na komşu konumda yer alan proje deniz ve adalar manzarasına hakim. 

3 Ekim itibariyle lansman öncesi satışların başladığı Helenium Sky Suite fiyatları 239 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

2018 yılında teslim edilmesi planlanan Helenium Sky Suite projesi 5 bin 200 metrekare alan üzerinde kuruluyor. Proje, 1+1, 3+1 ve 3+1 tipinde, büyüklükleri 56 metrekare ile 166 metrekare arasında değişen 214 adet daireden meydana geliyor. 

Tek bloktan oluşan Helenium Sky Suite projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, adalar manzarası, fitness merkezi, Türk hamamı, sauna bulunuyor. Dairelerde ise ebeveyn banyosu yer alıyor. 

Helenium Sky Suite projesinde 1+1 daire büyüklükleri 56 metrekare ile 72 metrekare arasında, 1+1 loft daire büyüklükleri 113 metrekare, 2+1 daire büyüklükleri 96 metrekare ile 111 metrekare arasında, 3+1 daire büyüklükleri ise 166 metrekare olarak tasarlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Başarır Inşaat
Proje Bilgisi: Helenium Sky Suite