Helezon Plaza nerede?

Helezon Plaza Bayrampaşa'da Kilim Yapı tarafından hayata geçiriliyor

Helezon Plaza nerede?

11 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Helezon Plaza Bayrampaşa’da 22 bin 358 metrekare alan üzerinde Kilim Yapı tarafından inşa ediliyor. 89 adet ofisin bulunduğu Helezon Plaza’da ayrıca ticari birimlerde bulunuyor. Helezon Yapı projesinde teras, lobi, panoramik asansör, AVM, spor merkezi gibi olanaklar da yer alıyor. Helezon Plaza Bayrampaşa teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Helezon Plaza nerede sorusuna geçmeden önce Helezon Plaza fiyatlarına değinelim. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalara göre; Helezon Plaza fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Böylece Helezon Plaza Bayrampaşa fiyatları 5 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında değişiyor. Helezon Plaza ödeme planı kapsamında ise yüzde 30 peşinatla 48 ay vade farksız ya da İş Bankası'ndan 0,98 faiz oranıyla 84 aya kadar taksitli ödemeler yapılıyor.

Helezon Plaza nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında Kilim Yapı tarafından hayata geçirilen Helezon Plaza Bayrampaşa’da yer alıyor. Helezon Plaza Bayrampaşa Yenidoğan'da metroya 3 dakika, tramvaya 3 dakika, Real AVM ve Praktiker'e 5 dakika, sahile 15 dakika ve Atatürk Havaalanı'na 30 dakika yakınlıkta konumlandırılıyor.

Helezon Plaza adres bilgileri
Helezon Plaza adres: Yenidoğan Mahallesi Uluyol Cad. No:10-12-14 Bayrampaşa-İSTANBUL
Helezon Plaza iletişim
Tel: 444 57 53
Web: http://helezonplaza.com/

"Helezon Plaza nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Helezon Plaza nerede?

Helezon Plaza nerede?

Helezon Plaza nerede?

Helezon Plaza nerede?

Proje Bilgisi: Helezon Plaza