Helis Metro Ofis ile yeni bir devir başlıyor

Projebeyaz Danışmanlık, konumu ve mimarisiyle fark yaratan Helis Yapı'nın Kartal'daki projesi Helis Metro Ofis ile ofis anlayışına farklı bir boyut kazandırıyor

Helis Metro Ofis ile yeni bir devir başlıyor


Tecrübe sahibi profesyonel kadrosuyla 2006 yılından bu yana gayrimenkul sektörüne yön veren Projebeyaz Danışmanlık, mimari konsepti, kiralanması, satışı, kurumsal kimliği, pazarlama stratejisinin oluşturulması, medya planlaması ve finansman modellemesinin yapılması gibi tüm konularda hizmet verdiği Helis Metro Ofis ile Helis Yapı’nın yatırımcılarına alışılmışın dışında bir ofis anlayışı sunmasını sağlıyor.

Helis Metro Ofis Kartal E5 projesi, 18 kat ve 77 bağımsız bölümden oluşan bir ofis projesi.
Metrekare birim fiyatı 6 bin liradan başlıyor.
Projede 65 metrekare, 75 metrekare ve 85 metrekare ofisler satışa sunuluyor. 65 metrekarelik ofis 390 bin liraya satılıyor.
 
Helis Metro Ofis Kartal'dan Pendik'e giden yolda E-5 üzerinde, İş Bankası'nın arkasında yer alıyor. Projenin ön tarafında Kadıköy - Kartal metro hattı bulunuyor.

Projede teslimler 2014 yılında yapılacak.

Zaman kazandıran ofis
Dünyanın en büyük şehirlerinde iş dünyasının yeni trendi olan metro, İstanbul’un trafik sorununa alternatif bir çözüm sunuyor. Helis Metro Ofis’ten Kadıköy Kartal metro hattına sadece 5 adımda ulaşılabiliyor. Helis Metro Ofis’in ulaşım avantajı hakkında bilgi veren Proje Beyaz Danışmanlık Yönetim Kurulu Üyesi Derya Deniz, “Özellikle Avrupa şehirlerinde 7’den 70’e metro kullanımı oldukça yaygın. İsminden de anlaşılacağı gibi Helis Metro Ofis Projesi bu mantıkla inşa edilmiş bir yapı. Metroya 5 adım uzaklıkta olan Helis Metro Ofis, trafikte harcanan zamanı minimalize ederek kullanıcıların iş verimliliğini artırmayı hedefliyor. Özellikle uluslararası şirketlerden gelen talepler projenin bu amaca ne kadar hizmet ettiğini gösteriyor. Sonuç olarak tüm kullanıcılarımıza rekabetin her geçen gün arttığı İstanbul iş dünyasında, sadece işlerine odaklanabilecekleri bir konfor sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Plazada temiz hava
Plazaların en büyük dezavantajı olarak görülen temiz hava eksikliği de Helis Metro Ofis ile tarihe karışıyor. Adalar manzaralı Helis Metro Ofis kullanıcılarının 4. kattan itibaren deniz manzaralı “Plaza Balkonu” ile diledikleri zaman temiz havaya ulaşabileceğine dikkat çeken Sn. Derya Deniz ayrıca binada bulunan kafeterya ile ofis kullanıcılarının yapacakları toplantılar veya ofisleri için ikram hizmeti alabileceklerini belirtti.

Back-up hizmetlerinde sınır yok
Helis Metro Ofis’te ücretsiz olarak sunulan back-up hizmetleri kullanıcılara karlı avantajlar sunuyor. 5 yıldızlı otel şıklığında toplantı odaları, eğitim ve seminer organizasyonları için her türlü teknolojik ekipmana sahip olan modern workshop alanları, her ofise özel arşiv odaları ve ücretsiz sekretarya hizmeti bunlardan bir kaçı.

Hedef: Doğru işletim modeli
Plaza gibi yapıların işletim sistemine de alternatif bir çözüm oluşturan Helis Metro Ofis’te toplantı salonları, eğitim salonu ve kafeterya işletilecek; elde edilecek gelir de binanın ortak giderleri için kullanılacak ve aidatlara katkı sağlanacaktır. Bu amaçla binayı profesyonel bir yönetim firması buna uygun bir işletim sistemiyle yönetecek.

Helis Yapı hakkında detaylı bilgi için http://www.helisyapi.com/

Projebeyaz hakkında detaylı bilgi için http://www.projebeyaz.com/

Proje Bilgisi: Helis Metro Ofis