Helis Metro Ofis nerede

Helis Metro Ofis projesi, kartal metro girişinin yalnızca 5 metre uzağında, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve İstanbul City Port’a yakınlığıyla da çok cazip avantajlar sağlıyor

Helis Metro Ofis nerede

emlakwebtv
Gayrimenkul danışmanlığında A’dan Z’ye hizmet veren Projebeyaz Danışmanlık, mimari konsepti, kiralanması, satışı, kurumsal kimliği, pazarlama stratejisinin oluşturulması, medya planlaması ve finansman modellemesinin yapılması gibi tüm konularda hizmet verdiği Helis Yapı ile Helis Metro Ofis’in yatırımcılarına alışılmışın dışında bir ofis anlayışı sunuyor. Daha küçük metrekareler ile daha geniş hizmet olanaklarına sahip olan bu projenin inşasına 2013 başında başlandı, 2014 Mayıs içerisinde sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Helis Metro Ofis yaşamınıza vakit kazandırıyor
Dünya metropollerinde yoğunluk sebebiyle iş dünyasının tercih ettiği metro, İstanbul’un trafik sorununa da alternatif bir çözüm sunuyor. Helis Metro Ofis’ten Kadıköy-Kartal metro hattına sadece 5 adımda ulaşılabiliyor olması, yabancıların sadece yatırım amaçlı değil kullanım amaçlı ofis satın almalarını da sağlıyor. Helis Metro Ofis’in konum itibariyle sahip olduğu avantajlara dikkat çeken Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, “Özellikle Avrupa şehirlerinde metro kullanımının çok yaygın olduğu görülüyor. “Metroya 5 adım” fikriyle hayata geçirilen ofis projesi, trafikte vakit harcamaya son vererek kullanıcıların ve çalışanların iş verimliliğini, dolayısıyla da kazançlarını artırmayı hedefliyor. Sabiha Gökçen Havaalanına yakınlığı açısından da uluslararası yatırımcılara seyahat kolaylığı sağlıyor. Sonuç olarak tüm kullanıcılarımıza rekabetin her geçen gün arttığı İstanbul iş dünyasında, sadece işlerine odaklanabilecekleri bir konfor sunuyoruz,” dedi.

Helis Metro Ofis; değişim kaçınılmazdır
Helis Metro Ofis "Değişim Kaçınılmazdır" sloganı ile yola çıkarak, ofis hayatına yeni bir soluk getiriyor. İstanbul’un hızla değerlenen Kartal semtinde yer alan Helis Metro Ofis, dış cehpe tasarımı ve Adalar manzaralı ofisleri ile prestijli bir görünüm sunuyor. Bu ofislerin tercih edilmesinin pek çok nedeni olduğunu söyleyen Murat Uzun, “Kullanıcılar, ofiste çay kahve hizmetleri için bir personel bulundurmayacak veya ofisin içinde bunun için alan ayırmak zorunda kalmayacak. Ofisin içindeki ‘touch board’lardan veya Helis Metro Ofis Akıllı Telefon uygulamasını kendi cep telefonunuzdan kullanarak siparişinizi verebileceksiniz. Üstelik bu hizmeti bir zaman kaybı yaşamadan alabiliyorsanız, bunu sizin için bina sağlıyorsa, bu bir tercih sebebi oluyor. Ofis içindeki iklimlendirme sisteminden her ofise ait arşiv odasına, binanın kendisine ait toplantı odalarından tutun geniş konferans odasına kadar, iş hayatı için tüm kolaylaştırıcı enstrümanları bir araya toplayarak bir orkestra kurduk, bir harmoni içinde çalışma ortamı sağlıyoruz”, dedi.

Helis Metro Ofis hakkında detaylı bilgi için: www.helismetroofis.com

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: helis metro ofis kartal

Proje Bilgisi: Helis Metro Ofis