Helis More'da kira garantili kampanya

Helis More projesi Ramazan ayına özel kampanyası ile kira gelirini yüzde 100 garanti ediyor

Helis More'da kira garantili kampanya

 Helis More projesi Ramazan ayına özel kampanyası ile kira gelirini yüzde 100 garanti ediyor. Bu özel kampanya ile yatırımcının en büyük sıkıntısı olan kiracıproblemi ortadan kalmış oluyor. 

3 sene boyunca 3 bin TL kira garantisi

Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, yatırımın Anadolu Yakası'ndaki en karlı merkezi Kartal'da yükselen projeleri Helis More'un yeni 1+1 yatırımcıları için muhteşem bir kampanya hazırladıklarını söyledi. Uzun, 1+1 müşterilerine 3 sene boyunca 3 bin TL sabit kira ödemesi taahüdü verdiklerini, evlerini 3 sene boyunca kiraladıklarını belirtti. 

487 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla

Helis More fiyatları 487 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor. Kampanyada istenirse evler eşyalı olarak teslim ediliyor. Eşyalar ise satış fiyatına dahil olmuyor. Daire sahibinin kiracı bulması durumunda, kendisi evi kiralıyor ancak aksi durumda Helis More devreye girerek teslim edildiği andan itibaren kira kontratı yapıyor. Uzun, '' Yıllardır gördüğümüz ev sahibi kiracı kavgaları, büyük miktarda kira alacağının batması gibi durumları bu sistemle sıfırlıyoruz’’diye konuştu.

Bu sistemin yıllardır Dünyanın pek çok ülkesinde uygulandığını söyleyen Uzun, hem yatırımcının en büyük sıkıntısı kiracı bulma hem de ev sahibi ve kiracı arasında yaşanması muhtemel sıkıntıların ortadan kaldırıldığını bütün riski ve alacağı kendilerinin üstlendiğini belirtti. 

 

Firma Bilgisi: projebeyaz
Proje Bilgisi: Helis More Residence