Helis Yapı’dan İstanbul’a 6 yeni proje! Yakında satışta!

Helis Yapı, İstanbul’un farklı bölgelerinde altı yeni projeye imza atmaya hazırlanıyor…

Helis Yapı’dan İstanbul’a 6 yeni proje! Yakında satışta!

İnşa ettiği farklı yaşam alanlarıyla sektörde isminden sıkça söz ettiren Helis Yapı, İstanbul’un değişik bölgelerinde altı adet yeni projeye imza atmaya hazırlanıyor. Firmanın Fenerbahçe, Caddebostan ve Maltepe’de inşa edeceği projeleri kentsel dönüşüm kapsamında olacak. Diğer projeler ise Pendik ve Kartal’da yükselecek. Henüz planlama aşamasında olan projeler şöyle sıralanıyor;

1-Helis Pupa Kartal projesi!

İstanbul’un değerlenen bölgesi Kartal’da yükselecek olan Helis Pupa; 5 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa edilecek. Ruhsatı alınmış olan projenin tamamı ofis katlarından meydana gelecek. Projenin inşaat alanı toplam 8 bin 500 metrekare olacak.

2-Helis Moon Pendik projesi!

Marmara Denizi manzarasına hakim bir noktada hayat bulacak olan Helis Moon, 19 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yer alacak. İnşaat alanı 98 bin metrekare olacak olan proje, karma konseptte inşa edilecek. Projenin yatırım değeri ise 80 milyon dolar.

3-Helis Fenerbahçe projesi!

Anadolu Yakası’nın en merkezi ve sakin konumu Fenerbahçe’de yükselecek olan Helis Fenerbahçe, kentsel dönüşüm kapsamında yaklaşık 1 milyon 500 bin dolar yatırım bedeli ile inşa edilecek. Balkonlu konutlardan oluşacak olan projenin inşaat alanı 1.500 metrekare.

4-Helis Cadde Residence projesi!

İstanbul’un şehir kültürünü en güzel yaşadığı, sporun ve doğanın iç içe bulunduğu yer Caddebostan’da yükselecek olan proje Helis Cadde Residence’ın inşaat alanı 7 bin metrekare olacak. 7 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa edilecek olan proje, kentsel dönüşüm kapsamında hayat bulacak.

5-Helis Wind Maltepe projesi!

Anadolu Yakası’nın kalbinde, E-5’e, Maltepe sahilinde 1 milyon 200 bin metrekare alan üzerine kurulan Avrupa’nın en büyük yaşam, spor ve eğlence merkezi Maltepe Sahil Parkı’na ve Ataşehir Finans Merkezi’ne yakınlığıyla tüm eğlence ve iş dünyasının yanı başında bulunacak olan ofis projesi Helis Wind, 7 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa edilecek. İnşaat alanı 12 bin metrekare olacak.

6-Helis Timeless Pendik projesi!

Helis Timeless; konut, ofis ve alışveriş merkezini aynı çatı altında bir arada sunacak. Toplam inşaat alanı 50 bin metrekare olarak belirlenen proje, bölgede farklı bir yaşam alanı oluşturacak.

Firma Bilgisi: Helis Yapı