Hem renkli, hem tablet: Filli Boya Design Soul

Filli Boya, hayata geçirdiği Design Soul dijital dergisiyle, renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarıyor

Hem renkli, hem tablet: Filli Boya Design Soul


Rengin hayata dokunan her alanından içerik sunan Filli Boya Design Soul Dergisi, Bahar sayısı ile birbirinden renkli konuları ve konuklarıyla yayın hayatına devam ediyor.

Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanan dergi,  hayata dokunan bütün alanlarda zengin bir içerik sunuyor. Bu içerik; modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar uzanıyor. Her alandan tanınmış ve ilginç portrelerin, analizlerin, röportajların yanı sıra, içerikler video ve müziklere destekleniyor.

Bakan Yıldız ve Bayraktar Design Soul’a konuştu
Yaşam rehberi niteliğindeki derginin ikinci sayısında; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yılmaz ve Çevre Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile ısı yalıtımının önemi, çevre bilinci ve kentsel dönüşüm özelinde çok özel röportajlar gerçekleştirildi.

Birbirinden renkli konular ve konuklar
Serra Yılmaz, Adalet Ağaoğlu, Ümit Ünal, Korhan Şişman, Nurhan Damcıoğlu gibi isimlerin özel ve hoş sohbetleriyle yer aldığı Design Soul’un ikinci sayısı, bu baharda okuyucularıyla buluşuyor.
 
Şef İbrahim Kotok'un birbirinden lezzetli yemek tarifleriyle de renk katacağı Design Soul’un bahar sayısında, Venedik Burano Adası, Heybeliada’da gezi rotası, Goran Bregoviç’in bahar şarkıları ve Hıdırellez Şenlikleri’ne de yer veriliyor.

Yazarları, fotoğrafları ve konuklarıyla kendi kimliğini ve tarzını bu doğrultuda belirleyen Filli Boya’nın Design Soul uygulamasını https://itunes.apple.com/us/app/filli-boya/id568154480?mt=8 adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Ayrıca Andorid cihazlar için GooglePlay üzerinden de Design Soul uygulamasını https://play.google.com/store/search?q=filli+boya&c=apps ücretsiz indirebilirsiniz.
 
Detaylı bilgi için:
www.filliboya.com.tr
www.facebook.com/filliboya
www.twitter.com/filliboya

 

Firma Bilgisi: Filli Boya