Hemen teslim 5 ofis projesi

İstanbul'un önemli lokasyonlarında inşa edilen bazı ofis projelerinde teslimler hemen gerçekleştiriliyor. İşte hemen teslim 5 ofis projesi ve özellikleri...

Hemen teslim 5 ofis projesi

4 Mart 2014 / Emlakwebtv

İstanbul, konut projeleri kadar ofis projeleriyle de adından söz ettiriyor. Kentin pek çok bölgesinde yükseltilen ofis projeleri, çalışanlarının sosyal ihtiyaçlarını da karşılayacak nitelikte tasarlanıyor. Emlakwebtv.com takipçileri için hemen teslim 5 ofis projesini mercek altına aldık. İşte sonuçlar.  

Florya Ofis Park
Eroğlu Gayrimenkul ve TOKİ işbirliğiyle Florya'da hayata geçirilen Florya Ofis Park projesinde ofisler hemen teslim ediliyor. 8 bin 475 metrekarelik alan üzerinde yükselen projede toplam 72 adet ofis bulunuyor. Büyüklükleri 76 ila 210 metrekare arasında değişen ofisler birleştirilerek tek kat şeklinde de tasarlanabiliyor. Projeden Atatürk Havalimanı'na yolculuk süresi ise 5 dakika.

iTower Bomonti
Hemen teslim ofis projeleri 2014 kapsmında Fer Yapı ve Sinpaş GYO imzalı iTower projesi de bulunuyor. 60 metrekareden 800 metrekareye kadar ofislerin bulunduğu proje; Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Taksim'e 5 dakikalık mesafede yer alıyor. Projede çalışanlar için; teknolojik donanıma sahip toplantı odaları, VIP Lounge’ları ve özel catering hizmeti sunan yemek salonları bulunan kat bahçeleri, fitness ve hobi odaları, Back-Up Concierge hizmeti, pek çok alanda 24 saat ücretsiz servis sunuluyor.

Vizyon Park ve Kuyumcukent
Bahçelievler'de yer alan Vizyon Kent ve Kuyumcukent'te ofisler hemen teslim ediliyor. Merkez Bankası Avrupa Yakası Veznesi, Merkez Bankası Takas ve Saklama Merkezi, Borsa İstanbul Takas Merkezi, Darphane Saymanlık Veznesi, İstanbul Kuyumcular Odası Temsilciliği, İstanbul Ticaret Üniversitesi Mücevher Mühendisliği Laboratuvarı, İstanbul Altın Rafinerisi, Ulusal Bankaların Grup Merkezleri, Loomis, Bantaş ve Brinks gibi para taşıma şirketleri, Gümrük, teknoloji ve daha birçok sektörden kuruluşların yerini aldığı Kuyumcukent ve İstanbul Vizyon Park'ta satışlar devam ediyor.

Burak Plaza
Buket İnşaat'ın Bağcılar'da inşa ettiği Burak Plaza projesinde toplam 48 adet ofis bulunuyor. Hemen teslim ofislerin büyüklükleri ise 178 metrekare ila 891 metrekare arasında değişiyor. Projede ofis fiyatları da metrekare bazında 2 bin 650 TL olarak belirlendi. Burak Plaza, 13 bin 610 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor.

Ofisim İstanbul
İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım tarafından Maltepe'de inşa edilen Ofisim İstanbul projesinde yer alan ofisler 110 metrekare ile 860 metrekare arasında değişiyor. 219 adet ofis ve 16 adet ticari birimin bulunduğu Ofisim İstanbul projesindeki mağazaların büyüklükleri ise 205 metrekare ile 1.180 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede; ortak toplantı salonları, kadın erkek sauna, misafir otoparkı, teras bahçeleri, danışma, lobby, spor merkezi, kuaför ve daha bir çok sosyal olanak bulunuyor.