Hemen teslim konut projeleri 2014

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında 2014 yılı içinde hemen teslim edilen konut projelerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Hemen teslim konut projeleri 2014

10 Şubat 2014 / Emlakwebtv
2014 yılı içinde hemen teslim edilmesi planlanan konut projelerini www.emlakwebtv.com ekibi konut alıcıları için haberimiz devamında yer verdi. Miracle Residence, Beymahall, İstwest, Avcılar Park gibi projeler 2014 yılı içinde hemen teslim ediliyor.

Miracle Residence
Miracle Residence Mön İnşaat tarafından Kurtköy’de inşa ediliyor. 1+1’den 3+1’e kadar konut tiplerinden meydana gelen Miracle Residence, 18 dönüm arsa üzerinde 20 milyon TL ile hayata geçiriliyor. BFTA Mimarlık tarafından tasarlanan Miracle Residence, açık yüzme havuzu, sauna, fitness, tenis kortu, çocuk oyun parkı, yürüme parkuru, botanik bahçesi, kameralı güvenlik sistemine de yer veriliyor. Hemen teslim edilen Miracle Residence fiyatları 245 bin TL’den başlamakta olup, banka kredi imkanı da tanınıyor. Miracle Residence satış ofisine 0216 482 60 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Beymahall Beylikdüzü
Beylik Yapı tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Beymahall konutları10 katlı tek bloktan oluşuyor.86 dairenin yer aldığı Beymahall projesinde bulunan daireler ise 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Beymahall fiyatları ise 1+1 daireler 165 bin TL’den, 2+1 daireler 270 bin TL’den, 3+1 daireler ise 379 bin 500 TL’den satışa sunuluyor. Beymahall satış ofisine 0(212) 428 0022 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

My Home Maslak
Ağaoğlu İnşaat projesi olan My Home Maslak da hemen teslim edilen projeler arasında yer alıyor. Stüdyodan 4,5+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu My Home Maslak projesinde fiyatlar 477 bin TL’den başlıyor. My Home Maslak fiyatları içerisinde yer alan özellikleri de şöyle. Açık yüzme havuzu, sosyal tesisler, sauna, oyun parkı, bahçe ve park, kuaför, depo alanı, bakkal / market, asansör, açık otopark, kuru temizleme, kapalı otopark.

Apartist Meydan Evleri
Ertaşlar, Olimpos ve Ento ortaklığında hayata geçirilen Apartist Meydan Evleri Levent’te yer alıyor. Proje kapsamında 30 konut inşa ediliyor. Hemen teslimlerin gerçekleştiği Apartist Meydan Evleri 2+1 ve 4+1 dubleks konut seçeneklerinden meydana geliyor. Apartist Meydan Evleri fiyatları ise 410 bin TL’den başlıyor. Proje dahilinde süs havuzu, depo alanı, otopark, klima alt yapısı ve ankastre ürünler yer alıyor.

İstwest
Fer Yapı ve Boyner Holding tarafında Bahçelievler’de inşa edilen İstwest Konutları, 988 adet konuttan meydana geliyor. 7 blok halinde yükselen İstwest Evleri Bahçelievler’de 1+1’den 4+1’e kadar konut tiplerine yer veriliyor. Projede yer alan daire büyüklükleri ise 37 - 222 metrekare arasında değişiyor. Bahçelievler İstwest Evleri projesi içerisinde yüzme havuzu, fitness merkezi, buhar odası, sauna, yürüyüş yolları, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılar bulunuyor.

Hayat Sultanbeyli Konutları
Hayat Sultanbeyli Konutları, Kaynak Yapı tarafından Sultabneyli’nde inşa ediliyor. 72 adet konuttan meydana gelen Hayat Sultanbeyli Konutları’nda 2+1’den 5+1’e kadar konut seçeneklerine yer veriliyor. 105 metrekare ile 255 metrekare arasında değişen büyüklüklerde konutlara yer verilen Hayat Sultanbeyli Konutları’nda ayrıca çocuk oyun parkı, süs havuzu, spor sahası, kapalı otopark gibi sosyal donatılar yer alıyor. Hemen teslim edilen Hayat Sultanbeyli Konutları satış ofisine 216 650 92 92 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz.

Avcılar Park
39 bin metrekare alan üzerine Toya Yapı ve Gül İnşaat tarafından inşa edilen Avcılar Park, 275 adet konuttan meydana geliyor. Proje kapsamında 2+1’den 5+1 dubleks dairelere yer verilen Avcılar Park Evleri’nde yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, spor alanları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal donatılar yer alıyor. Avcılar Park fiyat listesi ise 2014 güncellemelerine göre şöyle:

2+1 daireler 440 bin TL ile 462 bin TL,
3+1 daireler 580 bin TL ile 660 bin TL,
3+1 dubleks daireler 595 bin TL ile 660 bin TL,
4+1 daireler 755 bin TL, 4+1 dubleks daireler 710 bin TL ile 770 bin TL,
4+1 bahçe dubleks daireler 855 bin TL ile 910 bin TL,
5+1 dubleks daireler 880 bin TL ile 950 bin TL.
5+1 bahçe dubleks daireler 990 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL.

Platform Merter
Eroğlu Gayrimenkul tarafından Merter’de hayata geçirilen Platform Merter 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Platform Merter projesinde 34 adet teras ev, 81 adet rezidans ve 213 adet suit olmak üzere toplam 328 adet konut yer alıyor. Fashion Park alanına da yer verilen Platform Merter projesi 142 bin 300 metrekare alan üzerine konumlandırılıyor. Platform Merter projesi kapsamında yüzme havuzu, otopark, güvenlik, fitness center, restoran, cafe, spa, spor kompleksi, toplantı odaları, alışveriş birimleri, Türk hamamı, sauna ve akıllı ev sistemi yer alıyor. Platform Merter ödeme planı kapsamında ise yüzde 35 peşinat 72 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor. Platform Merter fiyatları ise 799 bin TL’den başlıyor. Platform Merter teslimleri ise hemen gerçekleştiriliyor. Platform Merter; İstanbul Avrupa Yakası Merter’de yer alıyor. E-5 Merter yan yol girişi Merter Metro istasyonu çıkışında bulunan Platform Merter projesine ulaşım da oldukça kolay bir şekilde sağlanıyor.

Dencity Evleri
Tuzla’da Balvin Yapı tarafından inşa edilen Dencity Evleri, 4 etap şeklinde konumlandırılıyor. 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin sunulduğu Dencity Tuzla Evleri’nde 2+1 bahçe katı daireler 95 metrekare, 2+1 normal daireler 105 metrekare, 3+1 bahçe katı daireler 125 metrekare, 3+1 normal daireler 135 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Proje kapsamında konut alıcılarına ise dinlenme alanları, kapalı otopark, fitness center, buhar odası, sauna, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal olanaklar sunuluyor.

Elite City
Elite City projesi Halkalı’da yer almakta olup hemen teslim ediliyor. Şua İnşaat projesi olan Elite City Halkalı, 97 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Daire büyüklükleri ise 73 metrekareden başlıyor ve 334 metrekareye kadar yükseliyor. Elite City Evleri Halkalı kapsamında kreş, oyun alanları, yüzme havuzu bulunuyor.

Batışehir
Emlak Konut GYO, EPP, TOKİ ve Ege Yapı Group ortaklığı ile hayata geçirilen Batışehir projesi hemen teslim ediliyor. Batışehir fiyat listesi 2014 yılı için şu şekilde güncellendi: 1+0 daireler 206 bin lira ile 400 bin lira arasında, 1+1 daireler 332 bin lira ile 505 bin lira arasında, 2+1 daireler 460 bin lira ile 747 bin lira arasında, 3+1 daireler 593 bin lira ile 873 bin lira arasında, 3,5+1 daireler 635 bin lira ile 886 bin lira arasında, 4+1 daireler, 964 bin lira ile 984 bin lira arasında, 4,5+1 daireler 724 bin lira ile 1 milyon 110 bin lira arasında ve dubleksler 527 bin lira ile 1 milyon 542 bin lira arasında değişiyor.

Karat İstanbul
Sancaktepe’de konumlandırılan Karat İstanbul Sultanlar Group projesi olup, 128 adet konuttan meydana geliyor. 12 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Karat İstanbul Evleri büyüklükleri de 65 metrekareden başlıyor. Hemen teslimlerin yapıldığı Sancaktepe Karat İstanbul projesinde yürüyüş alanları, masa tenisi, spor alanları, yüzme havuzu gibi sosyal imkanlar bulunuyor.


Benzer Haberler

Riskli mahallede toplu yıkım için geri sayım

Riskli mahallede toplu yıkım için geri sayım

İnşaat cirolarında son durum: Düşüş sürüyor

İnşaat cirolarında son durum: Düşüş sürüyor

İnşaat sektörünün istihdama katkısındaki düşüş sürüyor

İnşaat sektörünün istihdama katkısındaki düşüş sürüyor

THY'den İstanbul Havalimanı'na ortaklık açıklaması

THY'den İstanbul Havalimanı'na ortaklık açıklaması

Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları: Bankaların tekliflerindeki düşüş sürüyor

Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları: Bankaların tekliflerindeki düşüş sürüyor

İstanbul Banliyö Hattı Son Durum:  Geri sayım başladı...

İstanbul Banliyö Hattı Son Durum: Geri sayım başladı...

Tartışılan otel yetkilisinden açıklama: Bölge imara açık

Tartışılan otel yetkilisinden açıklama: Bölge imara açık

İstanbul ofis pazarında son durum:  Arz-talep dengesizliği

İstanbul ofis pazarında son durum: Arz-talep dengesizliği

Doğuş'un Manhattan'daki Oteli'ne Bilgili'den 103 milyon dolar

Doğuş'un Manhattan'daki Oteli'ne Bilgili'den 103 milyon dolar

Ankara'nın ilk millet bahçesi açıldı

Ankara'nın ilk millet bahçesi açıldı

Rize-Artvin Havalimanı'nda 2020 hedefinden sapma yok

Rize-Artvin Havalimanı'nda 2020 hedefinden sapma yok

Hazine'den yeni kira sertifikası ihracı

Hazine'den yeni kira sertifikası ihracı

Sakarya Karasu'da gayrimenkul fiyatlarındaki artış sürüyor

Sakarya Karasu'da gayrimenkul fiyatlarındaki artış sürüyor

Çelik ihracatında negatif beklenti yükseliyor

Çelik ihracatında negatif beklenti yükseliyor

Çimentoya zam tartışması daha güçlü geldi

Çimentoya zam tartışması daha güçlü geldi

Aydın-Denizli otoyolu için teklifler Mart'ta alınacak

Aydın-Denizli otoyolu için teklifler Mart'ta alınacak

Batı Antalya Havalimanı'nda hedef 2022

Batı Antalya Havalimanı'nda hedef 2022

Yabancıya satışta güvenlik bölgesi sorgusu kalktı

Yabancıya satışta güvenlik bölgesi sorgusu kalktı

Hemşin kentsel dönüşümü için ilk adım atıldı

Hemşin kentsel dönüşümü için ilk adım atıldı

Evim Türkiye'de hedef tuttu mu?

Evim Türkiye'de hedef tuttu mu?

Yeni AKM için son 2 yıl

Yeni AKM için son 2 yıl

EN ÇOK OKUNANLAR