Hep İstanbul görücüye çıkıyor

Tekfen Emlak Geliştirme, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Esenyurt’taki büyük çaplı konut projesini lanse ediyor

Hep İstanbul görücüye çıkıyor

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Hep İstanbul projesi basın lansmanı 30 Ekim 2014 Perşembe günü Raffles İstanbul Otel’de gerçekleşecek. Toplantı Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel’in katılımı ile düzenlenecek.
Tekfen Emlak Geliştirme‘nin İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği konut projesi Hep İstanbul, toplam 1424 konuttan meydana geliyor. 56 bin 880 metrekarelik dev bir araziye kurulan Tekfen Hep projesinde daire büyüklükleri ise 50 ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Hep İstanbul, Esenyurt’taki Horoz Lojistik’in arazisi üzerine kuruluyor. CM Mimarlık tarafından tasarımı yapılan projenin inşaat alanı 142 bin 202 metrekare olarak belirlendi.

Tekfen Hep İstanbul 

Tekfen Hep İstanbul nerede?
Tekfen Hep İstanbul projesi istanbul’un son dönemdeki yeni gelişim aksı üzerinde yer alan Esenyurt’ta, D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçiyor. Proje üçüncü havalimanına ve üçüncü köprü bağlantılarına olan mesafesi ile de çok merkezi bir noktada bulunuyor.

Tekfen Hep İstanbul İletişim:
Hep İstanbul Adres : Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul
Telefon : 0212 359 37 01
Web : hepistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Hep Istanbul