Hep İstanbul projesi fiyatları!

Hep İstanbul projesi Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçiriliyor. Projenin lansmanı 30 Ekim 2014 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor

Hep İstanbul projesi fiyatları!

Esenyurt’ta Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen Hep İstanbul projesi 1.424 adet konuttan meydana geliyor. Hep İstanbul projesi 56 bin 880 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Horoz Lojistik arazisi üzerinde çalışmalarına devam eden Hep İstanbul satılık daire büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

30 Ekim Perşembe günü lansmanı gerçekleşecek olan Hep İstanbul projesinin mimari tasarımları CM Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor. Hep İstanbul fiyatları, ödeme planı ve tüm detayları için www.emlakwebtv.com adresini takip edebilirsiniz.

Hep İstanbul nerede?
Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen Hep İstanbul Esenyurt’ta Horoz Lojistik arazisi üzerinde konumlandırılıyor. D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçirilen Hep İstanbul projesi üçüncü havalimanı ve üçüncü köprü bağlantılarına da yakın mesafede yer alıyor.

Hep İstanbul adres bilgileri: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul

Hep İstanbul iletişim bilgileri
Telefon : 0212 359 37 01
Web : hepistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Hep Istanbul