HEP İstanbul Tekfen projesi teslim tarihi!

HEP İstanbul Tekfen projesinin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor

HEP İstanbul Tekfen projesi teslim tarihi!

HEP İstanbul Tekfen Emlak Geliştirme projesi olup, 1.424 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yer aldığı HEP İstanbul Tekfen projesinde yer alan daire büyüklükleri 70 metrekare ile 258 metrekare arasında değişiyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan HEP İstanbul Tekfen projesi CM Mimarlık tarafından tasarlanıyor.

56 bin 880 metrekare alan üzerinde yükselen HEP İstanbul Tekfen projesi çocuk oyun alanları, spor tesisleri, yüzme havuzu, özel peyzaj alanlarıyla konut sahiplerine özel yaşam imkanları da sunuyor. 184 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam eden HEP İstanbul Tekfen fiyat listesinde maksimum 477 bin TL veriliyor. Yüzde 45 peşinat ve ara ödemeler ile konut sahiplerine kolaylık sağlayan HEP İstanbul Tekfen ödeme planı kapsamında teslim döneminde de bir küçük ödeme yapılabiliyor. Ayrıca peşin ödemelerde de indirim imkanı sağlanıyor.

HEP İstanbul Tekfen nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan HEP İstanbul Tekfen Esenyurt’ta konumlandırılıyor.

D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçirilen Hep İstanbul projesi üçüncü havalimanı ve üçüncü köprü bağlantılarına da yakın mesafede yer alıyor.

Hep İstanbul Tekfen adres bilgileri: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul

Hep İstanbul Tekfen iletişim bilgileri
Telefon : 0212 359 37 01
Web : hepistanbul.com.tr

 

 

Proje Bilgisi: Hep Istanbul