HEP İstanbul'da fırsatlar son bulmuyor!

HEP İstanbul Tekfen Emlak Geliştirme tarafından Esenyurt'ta inşa ediliyor. Projede uygun ödeme seçenekleri devam ediyor

HEP İstanbul'da fırsatlar son bulmuyor!

HEP İstanbul 1.424 adet daireden meydana geliyor. HEP İstanbul Esenyurt’ta yer alıyor. HEP İstanbul 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 56 bin 880 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan HEP İstanbul satılık daire büyüklükleri 70 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor.

11 yüksek blok ve 14 sıra evden meydana gelen HEP İstanbul Tekfen Emlak Geliştirme tarafından 500 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor. 2017 Nisan ayında teslim edilmesi planlanan HEP İstanbul satılık daire sahiplerine açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, sauna, hamam, spor alanları gibi hizmetler sunuyor.

HEP İstanbul CM Mimarlık tarafından tasarımı yapılıyor. Esenyurt'taki Horoz Lojistik'in arazisi üzerine kurulan HEP İstanbul’da daire dışında 25 adet de ticari ünite bulunuyor.

HEP İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan HEP İstanbul Esenyurt’ta; 500 milyon TL yatırım bedeli ile Horoz Lojistik arazi üzerine inşa ediliyor.

Esenyurt’ta, D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında yer alan HEP İstanbul Namık Kemal Mahallesi’nde yer alıyor.

HEP İstanbul adres bilgileri: Namık Kemal Mahallesi Adile Naşit Bulvarı Esenyurt / İstanbul

Firma Bilgisi: Tekfen Emlak Geliştirme
Proje Bilgisi: Hep Istanbul