HEP İstanbul'da Ramazan fırsatı

Tefken Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul'da yaklaşan Ramazan Bayramı vesilesiyle başlatılan kampanya ile yatırımcılara ilk taksitlerini teslim sonrasında ödeme şansı sunuluyor.

HEP İstanbul'da Ramazan fırsatı

Tekfen Emlak Geliştirme imzasıyla hayata geçirilen HEP İstanbul'da Ramazan Bayramı'na özel bir kampanyanın duyurusu yapıldı. Kampanya kapsamında HEP İstanbul'dan konut alanlara taksit ödemelerine teslim sonrasında başlama olanağı sunuyor. Projeden alım yapanlar, "Oturunca Öde" kampanyası ile ilk taksitlerini Mayıs 2017'de ödeme şansı bulacak. 

HEP İstanbul 330 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Nisan 2017 tarihinde teslimlerin başlayacağı HEP İstanbul'da, yatırımcı yüzde 25'lik peşinat ödemesinin ardından 330 bin TL'den başlayan fiyatlar ve 120 ay vadeye varan seçeneklere sahip olacak. 

HEP İstanbul'da Ramazan fırsatı

HEP İstanbul'da "iyi yaşam" vaadi
Tefken Markası ile İstanbul'da aile hayatına odaklandıklarını ve "iyi yaşam" sunduklarını söyleyen Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, "HEP İstanbul'un avantajlı konumu, sosyal olanakları ve ödeme koşulları ile yatırımcısına çok şey vaat ettiğini belirtti. Egesel:

"Evlerini seçip sözleşmelerini şimdi imzalayan HEP İstanbullular kredilerini sanki teslimde kullanmış gibi Mayıs 2017’de kredi taksit ödemelerine başlayacak. Böylece hem fiyat artışlarıından etkilenmeyecekler hem de 3 bin 839 TL’den başlayan taksitlerini ödemeye evlerini teslim aldıktan sonra başlayacaklar.”  dedi.

HEP İstanbul projesi
56 bin 880 metrekarelik alan üzerinde ve 253 bin metrekarelik inşaat alanına sahip HEP İstanbul 11 blok yüksek ve 14 sıra ev bloklarından meydana geliyor. Projede toplam 1.424 adet daire yer alıyor.

Firma Bilgisi: tefken emlak
Proje Bilgisi: Hep Istanbul