Hep İstanbul'da seminer dönemi

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından inşa edilen HEP İstanbul, "İyi Yaşam" konseptinin anlatıldığı seminerlere tanık oluyor. 22 Kasım'da gerçekleştirilen ilk seminerde "Liderlik Evde Başlar: Doğru Ebeveynlik" konusu işlendi

Hep İstanbul'da seminer dönemi

Esenyurt'ta Tekfen Emlak Geliştirme imzasıyla hayata geçirilen HEP İstanbul "iyi yaşam" temasının işlendiği seminerlere tanık oluyor. 22 Kasım'da düzenlenen ilk seminerde "Liderlik Evde Başlar: Doğru Ebeveynlik" konusu işlendi. Seminer, "Yönetici Koçu, Sanat Terapisti, Eğitimci ve Fakülte Üyesi Talva Vardar" tarafından verildi. 

HEP İstanbul'da "iyi yaşam" semineri
İyi Yaşam Sohbetleri programı kapsamında verilen "Liderlik Evde Başlar:Doğru Ebeveynlik" seminerinde konuşan Vardar,  çocuğumuzun mizacını anlama, miac karakterin yüzde 50'si, dört mizaç ve uygun koçluk yönetmelir, çocuğunuzda nasıl izler bırakıyorsunu, çocuk beyni nasıl çalışır ve teknolojinin çocuk beynine olan etkileri gibi konularda açıklamalarda bulundu. Talva Vardar, seminerin ardından ebeveynlerin sorularını yanıtladı.

Çocuklarla ebeveynler arasındak ilişkilerin ele alındığı ve toplumda sağlıklı ailelerin oluşmasına katkı sunulmasını amaçlayan seminrde Vardar, mizaç ve karakter ilişkisine açıklık getirerek, aile iletişiminin olumsuzlukların aşılmasındaki önemine vurgu yaptı. Vardar:

"Ebeveyn olarak çocuğunuza kendisine güvenmeyi, değer vermeyi, mizacının güçlü ve zayıf yanlarıyla baş etmeyi, arkadaşlık ilişkilerinde sağlıklı ilişkiler kurmayı, kendi mizacına uygun bir lider olmayı öğretebilirsiniz..." dedi. 

Talya Vardar Kimdir?
Koç Üniversitesi Executie MBA Programları fakülte üyesi ve ISTUD Business Schhol'un uluslararası fakülte üyesi olan Talya Vardar, merkezi Vancouver'da bulunan uluslararası FLOW Coching International ve Flow Leadership Institu'nun kurucu ortağı ollma özelliği taşıyor. ODTU Kamu Yönetimi'nin ardından Gestalt metodolojileri eğitimini tamamlayan Vardar, Psikopatoloji, Gelişim Psikolojisi gibi programları da başarıyla tamamladı. 

Firma Bilgisi: Tekfen Emlak Geliştirme
Proje Bilgisi: Hep Istanbul