HEP İstanbul'da sona doğru

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından İstanbul Esenyurt'da hayata geçirilen HEP İstanbul'da son iki blokta satışlara başlandı

HEP İstanbul'da sona doğru

İstanbul Esenyurt'ta inşa edilen HEP İstanbul projesinde son iki blok satışlarına başlandı. Toplamda 1424 ünitenin bulunduğu ve 11 bloktan oluşan HEP İstanbul'da dairelerin yüzde 75'inin satışı daha önce tamamlanmıştı.

282 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Avcılar-Beylikdüzü-Esenyurt ilçelerinin kesişim noktasında hayata geçirilen HEP İstanbul projesinde "son iki blokun" satışlarına başlandı. "Hayatımın Evi Projesi" sloganıyla satışa sunulan HEP İstanbul tarafından satışa sunulan bu birimlerdeki daireler, 70 metrekare ile 178 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklere sahip olacak. 11 Blok olarak inşa edilen ve bin 424 ünite içeren HEP İstanbul projesinin yüzde 75'lik kısmının satışı tamamlanmıştı.

HEP İstanbul'da sona doğru

Ekim ayında TEKFEN Emlak Geliştirme tarafından yürütülen bir kampanya ile 282 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan HEP İstanbul, cazip ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

2017'de teslim edilecek
Yüzde 1 peşinat ve ara ödemesiz olarak sahip olunabilecek HEP İstanbul konutlarının 2017 yılında tamamlanması planlanıyor. Proje için 7 farklı banka mortgağe kredisi kullanma imkanı sunuyor.  

HEP İstanbul projesi nerede?
Tekfen Emlak Geliştirme'nin inşa ettiği HEP İstanbul Projesi, E-5 ve TEM bağlantı yollarının kesişiminde hayata geçiriliyor. 2019 yılında tamamlanması planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metrosunun yanı başında yer alan HEP İstanbul, metrobüse de yürüme mesafesinde bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Tekfen Emlak Geliştirme
Proje Bilgisi: Hep Istanbul