HEP İstanbul'da yeni kampanya

TEKFEN Emlak, HEP İstanbul Projesi'nde 15 bin TL peşinatla ev sahibi olma şansı sunuyor

HEP İstanbul'da yeni kampanya

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından Beylikdüzü-Esenyurt-Avcılar bölgelerinin ortasında hayata geçirilen HEP İstanbul “Hayatımın Evi Projesi”nde yeni bir kampanyaya start verildi. 

HEP İstanbul'da 15 bin TL peşinatla ev sahibi olma şansı
31 Mayıs’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında 2+1 ve 3+1 dairelere 15 bin TL peşinat ile sahip olunabiliyor.  Avantajları bununla da sınır olmayan HEP İstanbul Projesi’nde peşin ödemeye yüzde 6 indirim uygulanırken, yedi ayrı bankadan kredi kullanma imkanı ve alternatifli ödeme modelleri de daire sahibi olma hayali kuranlara sunuluyor.

Fiyatlar 247 bin TL’den başlıyor
Ekim ayında lansmanın gerçekleştirmesiyle birlikte büyük bir ilgi ile karşılaşan HEP İstanbul’da 650’nin üzerinde daire sahiplerini buldu. Avantajlı ödeme koşulları ve kampanyaları ile sahiplerini bekleyen dairelerin satışları uygun fiyatlarla devam ediyor. HEP İstanbul’da 1+1 daireler 247 bin TL ile 311 bin TL arasında, 2+1 daireler 348 bin TL ila 477 bin TL aralığında satışa sunulurken, 3+1 daireler ise 442 bin TL ila 562 bin TL aralığındaki satış fiyatları ile sahiplerini bekliyor. 4 blokta toplam 1425 daireden oluşan projede 2017 yılı Nisan ayında yaşamın başlaması planlanıyor.

Proje Bilgisi: Hep Istanbul