HEP İstanbul'da yeni kampanya

HEP İstanbul projesinde "Önce Taksit Sonra Peşinat" kampanyasının startı verildi. Kampanya ile birlikte konut bedelinin yüzde 75'i kredi yoluyla taksitlendirilecek. Peşinat ise teslimatta ödenecek

HEP İstanbul'da yeni kampanya

Tekfen Emlak imzasıyla hayata geçirihen HEP İstanbul porjesinde "Önce taksit, sonra peşinat" ismini taşıyan kampanyaya başlandı. Yeni fırsat döneminde, HEP İstanbul projesinde konut satın almak isteyen yatırımcı, ödemelerine konut bedelinin yüzde 75'inin kredi kullanarak taksitlendirmesiyle başlayabilecek ve peşinatını da teslimatta ödeyecek.

Önce taksit, sonra peşinat kampanyası
HEP İstanbul projesinde hayata geçirilen kampanya ile birlikte 288.000 TL'lik 1+1 tipindeki dairelere sahip olmak isteyenlere, yüzde 75'lik kısmı banka kredisi yoluyla, aylık 3.200 TL'lik taksitlerle ödeme şansına kavuşuyor. Yatırımcılar teslim sırasında ise 69 bin 120 TL peşinat ödeyerek HEP İstanbul projesinden konut sahibi olabilecek. Kampanya 31 Aralık 2015'e kadar devam edecek. 

HEP İstanbul'da yeni kampanya

HEP İstanbul'da 288 bin TL'den başlayan taksitlerle
HEP İstanbul projesinde 1+1 daire fiyatları 288 bin TL'den başlıyor. 2+1 dairelerin ise 407 bin 400 TL'den başladığı HEP İStanbul'da 3+1 dairelerin fiyatları ise 496.900 TL'den başlıyor. 11 Blok üzerinde bin 424 dairenin yer aldığı projede yaşam 2017 yılı Nisan ayında başlayacak. 

Tekfen Emlak Geliştirme projeleri
Türk inşaat sektörünün en önemli firmalarından biri olan Tekfen tarafından geliştirilen projeler arasında Akmerkez, Taksim Residences, Tekfen Tower, Tekfen Yalıkavak Evleri, Bodrum Müşkülüm Çiftliği, Levent Ofis, Kağıthane OfisPark ve Tekfen Bomonti Apartmanları da bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Tekfen Emlak Geliştirme
Proje Bilgisi: Hep Istanbul