HEP İstanbul'dan oturunca öde fırsatı

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından inşa edilen HEP İstanbul'da "Oturunca Öde" kampanyası başladı. Kampanya ile birlikte yatırımcı ilk taksitlerini Mayıs 2017'de ödemeye başlayacak

HEP İstanbul'dan oturunca öde fırsatı

Tekfen Emlak Geliştirme imzasıyla Beylikdüzü-Esenyurt-Avcılar ilçelerinin kesişim noktasında hayata geçirilen HEP İstanbul projesinde yeni bir kampanyanın startı verildi. Kampanya kapsamında HEP İstanbul'dan ev alanlar ilk taksitlerini  Mayis 2017'de ödemeye başlayacak.

HEP İstanbul'dan "Oturunca Öde" kampanyası

Tekfen Emlak Geliştirme,  "Oturunca Öde" kampanyası ile yatırımcıya çok özel bir teklif sunmaya hazırlanıyor. Aralık 2016 tarihine kadar HEP İstanbul'dan kredi ile ev alanlar, ilk taksitlerini de Mayıs 2017'de ödemeye başlayacak. Yaşamın Nisan 2017'de başlayacağı HEP İstanbul'da uygulanan kampanyadan yararlanan yatırımcılar, kredilerini de Nisan 2017'de kullanmış gibi ödemeye başlayacak ve yaşayacakları evi de önceden seçme şansına kavuşacak.

 

HEP İstanbul'dan oturunca öde fırsatı

 

Sosyal olanaklarıyla dikkat çeken proje
Tekfen'in 60 yıllık marka güveni ile HEP İstanbul'u tercih eden ailelere iyi bir yaşam sunacaklarını söyleyen Tekfen Emlak Geliştirme Müdürü Ömer Egesel, projenin ev sahipleri için "Hayatının Evi" olma özelliklerini taşıdığını söyledi. Egesel:

"Kampanyalarımızla da HEP İstanbullular’a en iyi seçenekleri sunmak için çalışıyoruz. 2016 yılı sonuna kadar sürecek olan “Oturunca Öde” kampanyamız kapsamında da ev sahipleri evlerine taşınıncaya kadar kredi taksiti ödemeyecek. Taksit ödemeleri HEP İstanbul’da hayatın başlayacağı Mayıs 2017’de başlayacak" dedi. 

Hep İstanbul projesi
Toplamda 56 bin 880 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen HEP İstanbul, toplam 1.424 daireden oluşuyor. Proje bünyesinde ayrıca 25 adet ticari ünite yer alıyor. 

HEP İstanbul'da teslimlerin Nisan 2017'de yapılması planlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Tekfen Emlak Geliştirme
Proje Bilgisi: Hep Istanbul