Her eve bir “Hanımeli” değmeli

Türkiye’nin öncü elektronik markası GoldMaster, hem elde hem dik olarak kullanılabilen Hanımeli dik elektrikli süpürgeyi müşterilerinin beğenisine sundu

Her eve bir “Hanımeli” değmeli

30 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin öncü elektronik markası GoldMaster, hem elde hem dik olarak kullanılabilen Hanımeli dik elektrikli süpürgeyi müşterilerinin beğenisine sundu. Eğilip kalkma derdine son veren Hanımeli dik elektrikli süpürge, hanımların bel ağrısı çekmeden kolayca temizlik yapabilmelerine yardımcı oluyor.

GoldMaster’dan pratik ve kullanışlı, hanımeli dik elektrikli süpürge
Kaliteli ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken GoldMaster Hanımeli dik elektrikli süpürge, 2 litrelik geniş toz haznesi ve değişim zamanını kolayca görebilmeyi sağlayan şeffaf toz seviye göstergesi ile ön plana çıkıyor. 1200 watt yüksek performans gücü ve 1800 mmSS (milimetre su sütunu) yüksek emiş gücüne sahip olan süpürge ile temizlik yapmak daha kolay hale geliyor.

Zarif üçgen başlıklı üst seviye modeli ilehem şıkhem kullanışlı olan GoldMaster Hanımeli dik elektrikli süpürgenin rahat kullanım imkanı sunan5 m uzunluğunda kablosu bulunuyor. Ayrıcamotor koruma filtreside yıkanabiliyor.