Her eve puzzle yaşam ünitesi

Danca, Modulex oturma grubu ile 36 farklı parçayı değişik formda kullanarak kendi yaşam alanınızı tasarlayabilirsiniz

14 Ağustos 2012 / emlakwebtv

Türkiye-Hollanda ortaklığında kurulan ve Bursa’da üretim yapan Danca Türkiye,  Modulex yaşam ünitesiyle evde farklı kombinasyonlar oluşturmayı sağlıyor. Türetme, çoğaltma ve uzatmalara uygun bir yaşam ünitesi olan Modulex, adını ‘module’ ve ‘extension’ kelimelerinin birleşiminden alıyor.
Kullanıcıların 36 parçayı değişik formlarda kombinleyerek,  oturma grupları tasarlayabileceği Modulex, kanepe, koltuk, puf ve şezlongdan oluşuyor. Ürünün “alçak kol - alçak sırt”, “yüksek kol - yüksek sırt” ve “alçak kol - yüksek sırt” olmak üzere 6 ana ürün seçeneği bulunuyor. Parlak metal ayakları bulunan standart Modulex ürünlerini ise ahşap ayaklarla renklendirmek mümkün.

36 parçalık puzzle 
Tüketicilerin 36 parçalık puzzle içerisinden beğenisine uygun olan parçaları seçerek kendi oturma grubunu oluşturabileceği Modulex, her kullanıcıya kendi mekân ölçüleri, beğenisi, koşulları ve yaratıcılığı doğrultusunda sonsuz kullanım imkânı sunuyor. Modulex’in yalın ve basit ana ürünlerini, dilediğiniz kol ve sırt ölçülerinde kullanabilir, ergonomik, esnek ve değişken kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.