Hi-Fit’in ilk etabı satıldı, sıra 2. etapta

Bahçeşehir’de hayata geçirilen Hi-Fit projesinin 1. etabının satışları, karşılaşılan ilginin sonucu olarak kısa sürede tamamlanırken, yine lansmana özel fiyatlar ile 2. etabın satışlarına da başlandı

Hi-Fit’in ilk etabı satıldı, sıra 2. etapta

8 Mayıs 2014 / Posta Gazetesi

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın, Avrupa Yakası’nın Bahçeşehir bölgesinde hayata geçirdiği hi-Fit projesi ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Hi-Fit’in lansman kampanyasında satış adedi 100’ü geçti. Projede satışa açılan 1. etabın satışları, karşılaşılan büyük ilginin bir sonucu olarak kısa sürede tamamlanırken, yine lansmana özel fiyatlar ile 2. etabın satışlarına da başlandı. Projede,  Dumankaya projelerinde ilk kez, hi-Fit lansmanına özel olarak sunulan 72 ay sıfır faiz kampanyası 31 Mayıs 2014 tarihinde son bulacak.

Hi-Fit projesine olan ilgiden duyduğu memnuniyetini dile getiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, “Hi-Fit projesi daha önce sektörde yapılmayanı hayata geçiren bir proje. Bu anlamda, projenin lansman kampanyasında daire sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyen müşterilerimizden gördüğümüz ilgi ve alaka bizi mutlu ediyor. Biz Dumankaya İnşaat olarak, her anlamda sektörde öncü olma vizyonumuzu geliştirerek devam ettirme amacındayız. İçinde bulunduğumuz çağa uygun yaşam alanlarına sahip olma isteği ve beklentileri göz önüne alınarak tasarlan hi-Fit ile daire sahibi olmak isteyenler zinde bir hayat için ihtiyaçları olan her şeyi bir arada bulabilecekleri yepyeni bir yaşam alanı imkânına sahip olacaklar. hi-Fit projesi ve burada yapılan çalışmalar bizim öncü konumumuzun en güzel örneklerindendir” dedi.