Hijyen, keyif ve konfor bir arada

Hijyen, keyif ve konforu misafirlerine güvenle sunmak isteyenler, VitrA’yı tercih ediyor

Hijyen, keyif ve konfor bir arada

22 Ocak 2013 / emlakwebtv
Profesyonel alanlara uygun wellness/SPA çözümleri üreten VitrA, günlük hayatın stresinden arınarak yenilenmek isteyen misafirlerine hijyen, keyif ve konforu güvenle sunmak isteyen işletmelere Well-Fit ve Well-Break’i öneriyor.
 
Zeminde gömme olarak veya dış panelleriyle kullanılabilen Well-Fit, partikül tutucu filtresi ve ozon jeneratörü sayesinde, suyu yenileyerek her an temiz kalmasını sağlıyor. Değiştirilebilir filtresi uzun süreli kullanım imkanı sunarken, 3 KW’lık ısıtıcısı istendiğinde suyu sürekli sıcak tutuyor. Gri meşe ve iroko kaplama renkleri bulunan Well-Fit’in kırmızı ya da mavi olarak sunulan yastıkları değiştirilebiliyor.
 
Farklı ergonomide oturma ve yatma alternatifleri bulunan Well-Break’in su jetleri, vücudun her bölgesine farklı masajlar uyguluyor. Gri meşe ya da iroko kaplamalı duş paneliyle aynı renkte sunulan merdiven, giriş ve çıkışı rahatlatıyor. Radyosuyla, keyif dolu anlara eğlence katan Well-Break, kumanda paneliyle kolay kullanım imkanı sağlıyor. Müziği ve su akışını ayarlayan uzaktan kumanda, su yüzeyinde kalabilme özelliğine sahip.