Hill Kartal fiyatları 264 bin TL'den!

Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı ile yükselen Hill Kartal fiyatları 264 bin TL'den başlıyor

Hill Kartal fiyatları 264 bin TL'den!

Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı ile yükselen Hill Kartal fiyatları 264 bin TL'den başlıyor. 5 bin 821 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Hill Kartal projesi toplam 193 adet daireden meydana geliyor. 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Hill Kartal satılık daire büyüklükleri 77 metrekare ila 175 metrekare arasında değişiyor. 

Haziran 2018'de teslim edilmesi planlanan Hill Kartal projesi, 13 ve 28 katlı iki bloktan oluşuyor. Proje, adalar manzarası ve deniz manzarasına hakim bir konumda yükseliyor. Güvenlik ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin yer aldığı Hill Kartal projesi dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Hill Kartal fiyatları 264 bin TL'den!

Hill Kartal fiyatları 264 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 15 fiyat avantajı ile satışlar başladı. Hill Kartal'ın kampanyalı metrekare birim fiyatı ise 2 bin 890 TL olarak belirlendi. Projede kiralık daire fiyatlarının ise ne kadar olacağı henüz bilinmiyor. Projede indirim fırsatının yanı sıra peşinat veya vadesine göre flexi ödeme planları sunuluyor. 

Adalar ve Aydos ormanına komşu konumda yer alan Hill Kartal projesi E-5 karayolu ve Kartal metro istasyonuna 2 dakika mesafede yükseliyor. Proje aynı zamanda Pendik Marina'ya 8, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 12 dakika uzaklıkta bulunuyor. Projede daireler akıllı ev sistemleri ile donatılıyor. 

Hill Kartal fiyatları 264 bin TL'den!

Yangın söndürme, su kaçak uyarı, otomatik aydınlatma ve intercom sistemi gibi özelliklerin yer aldığı projede daire sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak her türlü sistem düşünülmüş. Lansmana özel 264 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Hill Kartal projesinde kampanyadan yararlanmak isteyenler satış ofisinden bilgi alabiliyorlar. 

Firma Bilgisi: Almalar-İskurt-Nergo
Proje Bilgisi: Hill Kartal