Hill Kartal Projesi!

Almalar-İskurt ve Nergo ortaklığı tarafından Kartal'da hayata geçirilen Hill Kartal projesinde lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor

Hill Kartal Projesi!

Almalar-İskurt ve Nergo ortaklığı tarafından Kartal'da hayata geçirilen Hill Kartal projesinde lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. 

Hill Kartal projesinde lansman fırsatları 1 ay sürecek. Projede metrekaresi 3 bin 400 TL'den başlayan daireler yüzde 15 indirim fırsatı ile 2 bin 890 TL'den satılacak. Almakar-İskurt ve Nergo İş Ortaklığı Başkanı Hikmet Alma, yatırımcıya peşinat veya vadesine göre esnek ödeme planlanları sunulacağını belirtti. Tüm konut alıcılarının kazanmasını istediklerini ifade eden Alma, kampanyalı satışların 1 ay boyunca devam edeceğini söyledi.

Hill Kartal Projesi!

5 bin 821 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanan Hill Kartal projesi 28 ve 13 katlı iki bloktan oluşuyor. Projede toplam 193 adet daire bulunuyor. Hill Kartal projesinde daireler birinci kattan itibaren deniz ve Aydos Ormanı manzarasına hakim olacak. Projede 2 bin metrekarelik kapalı ticari alan ve dairelere özel otopark alanları yer alıyor. Projede daire tipleri 1+1 ve 2+1, aynı zamanda modüler sistemlere dönüştürülebilen 3+1 ve 3+1 ara kat daireler olarak tasarlanıyor.

Hill Kartal daire büyüklükleri ise 77.61 metrekare ile 175.92 metrekare arasında değişen büyüklerde tasarlanıyor. Açık fitness alanı, basketbol ve voleybol sahası, yüzme havuzu, buhar odaları ve sinema salonları gibi sosyal alanların bulunduğu Hill Kartal projesinde teslim tarihi olarak 2018 yılı veriliyor. Hill Kartal fiyatları ön lansmana özel olarak 264 bin TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Almalar-İskurt-Nergo
Proje Bilgisi: Hill Kartal