Hill Kartal projesinde indirim fırsatı sürüyor

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı tarafından geliştirilen Hill Kartal projesinde lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı sürüyor. Projede daire fiyatları 287 bin TL'den başlıyor.

Hill Kartal projesinde indirim fırsatı sürüyor

İstanbul Kartal'da Almalar-İskurt ve Nergo İş Ortaklığı ile inşa edilen Hill Kartal'da lansmana özel yüzde 15'lik indirim fırsatı devam ediyord. 1+1 ve 2+1 olarak tasarlanan ancak isteğe göre 3+1 ve 3+1 ara kat dublekse dönüştürülebilen Hill Kartal projesinde fiyatlar 287 bin TL'den başlıyor.

Hill Kartal'da daire fiyatları 287.000 TL'den başlıyor
Hill Kartal projesinden ev almak isteyenler için şirket bünyesinde ödeme seçenekleri hazırlandı.  Projeden konut alacak yatırımcının Hill Kartal'ın konumunun yanı sıra manzarasına da büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Almalar-İskurt-Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet alma, Adalar ve Aydos Ormanı manzarasının büyük bir ilgiyle karşılandığını açıkladı. Alma: "Konut alıcısına yeşilin ve mavinin bir arada sunulması beğeni topluyor. Şimdiye kadar olan satışlarımızda kaliteyi uygun fiyata sunmamızın yanı sıra, Hill Kartal’da manzara ve her yere kolay ulaşım imkanı etkili oldu..." ifadelerini kullandı. 

Hill Kartal hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...

İlk kattan itibaren deniz manzarası Hill Kartal'da
Daire fiyatlarının 287.000 TL'den başladığı Hill Kartal'da birinci kattan itibaren deniz manzarası izlenebiliyor. 

Hill Kartal nerede?
İstanbul'un yüksek prim vaat eden lokasyonu Kartal'da inşa edilen Hill Kartal, Kadıköy-Kartal Metrosu'na 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Projeden metro ile Kadıköy'e 36, Taksim'e ise 55 dakikada ulaşım sağlamak mümkün. Ayrıca, araba ile TEM Otoyolu'na 5 dakikada, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakikada, İDO Pendik-Yalova iskelesine ise 5 dakikada ulaşılabiliyor.

Hill Kartal projesinde teslimlerin 30 Haziran 2018'de başlaması hedefleniyor. 

 

Firma Bilgisi: Almalar-İskurt-Nergo
Proje Bilgisi: Hill Kartal