Hill Kartal Ramazan'a kampanya ile girdi

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı, Hill Kartal projesinden ev almak isteyen yatırımcıya Ramazan'a özel 3 ayrı fırsat paketi hazırladı

Hill Kartal Ramazan'a kampanya ile girdi

İstanbul'un hızla değer kazanan ilçesi Kartal'da Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Hill Kartal projesinde yatırımcıya, Ramazan'a özel 3 ayrı fırsat paketi hazırlandı.

Hill Kartal'da üçlü fırsat
Kampanya kapsamında fırsat paketleri içinde taksitlerini 1 yıl ötelemek isteyenlere yüzde 25'lik peşinat şartı getirilirken,geri kalan bakiyenin de 1 yıl sonrasında kredi kullandırılarak ödenmesi mümkün hale geliyor. Diğer taraftan konutunu faiz ödemeden uzan vadede satın almak isteyen yatırımcı için hazırlanan ikinci fırsat paketinde de konut bedelinin yüzde 40'ı peşin, geri kalan miktar ise firma bünyesinde sıfır faiz ile 60 aylık vadeye bağlanabiliyor. 

Konutunu peşin almak isteyen yatırımcılara özel olarak hazırlanan fırsat paketinde de yüzde 10+10'luk bir indirim uygulanıyor. 

Hill Kartal Ramazan'a kampanya ile girdi

Her bütçeye uygun fırsatlar
3'lü fırsatın hazırlığı sırasında her bütçe aralığını hesap ettiklerini söyleyen Almalar-İskurt-Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet Alma, bolluk, bereket ve paylaşmayı simgeleyen Ramazan ayında bütçesini denkleştirmede zorluk çeken vatandaşlar için uygun bir kampanya oluşturduklarını vurguladı. Alma, Hill Kartal'ın kara, hava ve deniz yoluna ait ulaşım akslarına oldukça kolay ulaşım olanağı sunan aks üzerinde kurulduğunu belirterek:

"Projemiz kara, hava ve deniz yoluyla her yere yakın mesafede yer alıyor. E-5 Karayolu'na ve Pendik Metro İstasyonu'na 2 dakika, İDO Pendik Yalova iskelelerine ve Pendik Marina'ya 4 dakika, Kartal Metro İstasyonuna ve TEM Otoyolu'na 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 dakika mesafede bulunuyor. " ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Almalar-İskurt-Nergo
Proje Bilgisi: Hill Kartal